Maminka Moniky Bagárové je snad ještě hezčí než její dcera. Svou krásou překvapí i vás

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Monika Bagárová
Monika Bagárová

Do roku 2009 to byla jen obyčejná holka, která si ráda zazpívala pár písniček. Pak se ale stala celebritou a byl v ní objeven velmi nadějný talent, kterého využila, aby ve světě prorazila. A stačilo k tomu málo.

Monika Bagárová se zúčastnila soutěže Československo hledá SuperStar a umístila se na pátém místě. Její skvělý hlas i sympatie zaujaly nejen porotce a diváky, ale také Roba Opatovského, se kterým hned v následujícím roce navázala spolupráci.

Její klip Prší se proslavil na YouTube i na hudební televizi MTV. Mladá zpěvačka si rychle získala přízeň fanoušků a začala se angažovat ve světě showbyznysu. Dnes je z ní nejen celebrita, ale také maminka starající se o svou malou dcerku.

Tanečnice a zpěvačka pojmenovala dceru netradičně

Monika Bagárová začala natáčet klipy k písním na Slovensku i v České republice, působit v rádiích, stala se tváří letní soutěže s Evropou 2 o zájezdy do zahraničí, zúčastnila se také taneční show StarDance.

Tam sice skončila na desátém místě, i tak ale předvedla, že kromě zpěvu je nadaná i pohybově. V roce 2020 se vrátila do pořadu SuperStar, tentokrát v roli porotkyně.

V jejích pětadvaceti letech se Monice narodila holčička. Jejím otcem je třicetiletý MMA zápasník Makhmud Muradov, který žije s Monikou již několik let.

Pár byl z děvčátka nadšený, brzy se navíc podělil s médii o tajemství jejího jména. Dcerka Moniky Bagárové se jmenuje Rumia – podle Makhmudovy maminky.

Monika doufá, že netradiční jméno zajistí jejímu dítěti slibnou budoucnost. Pokud by se totiž holčička stala v budoucnu po mamince zpěvačkou, bude její jméno alespoň originální a zapamatovatelné.

Na Instagramu s holčičkou zapózovala babička. Neřekli byste do ní, že už má vnučku

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Tak jako mnoho celebrit v dnešní době, i Monika Bagárová má Instagram, na kterém komunikuje se svými fanoušky. A i její pětačtyřicetiletá maminka jde s dobou a na svém profilu také sdílí fotky.

Jednou z těch posledních, kterými se pochlubila, je fotografie, na které se ona i Rumia usmívají a ukazují světu, jak jim to společně sluší. A Moničina maminka rozhodně nevypadá, že by už byla babičkou.

Mladá žena na fotce vypadá, jako kdyby držela své vlastní miminko, a ne vnouče! Fanoušci fotku okomentovali mnoha příjemnými zprávami a sama Monika připsala mamince instagramové přání k narozeninám.

Vypadá to, že Rumia má kromě milujících rodičů i milující babičku. Není tak pochyb o tom, že bude miminko vyrůstat v dobré společnosti.

Co z ní jednou vyroste se teprve uvidí. Ale všichni přejeme rodině jen to nejlepší, hodně zdraví a nadějnou budoucnost pro holčičku, a i případně nějakého toho dalšího sourozence.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články