Malvíně Pachlové dává předčasně narozená dcerka pořádně zabrat. Herečce přímo demontuje obličej

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
malvina_pachlova
Zdroj: Nextfoto

Malvína Pachlová, známá herečka ze seriálu Ulice, dostává v mateřství od ani ne roční dcerky co proto. Potvrzuje to i příspěvek na jejím instagramu, kde si herečka v žertu postěžovala, jak jí dává malá Enola zabrat.


„Naše hraní… zatím nic moc změna… Nolu stále baví mi demontovat obličej, trhat vlasy atd.,“ podotkla Malvína v popisku velmi příhodné fotky, která ukazuje rodičovství i z těch jiných stránek, než je jen vození spícího miminka v kočárku.

Akční holčička si totiž s ničím nebere servítky. To, že byla narozena předčasně, na ní není vůbec znát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Malvína Pachlová (@malvinapachlovaofficial)

Příchod malé Enoly na svět

Na začátku podzimu roku 2021 se herečka pochlubila očekávaným miminkem. Porod ale přišel dříve, než očekávala, a 7. prosince už byla holčička na světě.

„Je to střelkyně… řekla si, že se na nás konečně už podívá… tak je tady… vybrala si krásné datum… a já tuším, že si toho ještě bude vybírat hodně a my si s ní užijeme spousty srandy…“ pochlubila se maminka krátce po porodu v jiném příspěvku na instagramu.

Podle jejích slov jí byl u porodu největší oporou tatínek holčičky Milan Ligač, který byl celou dobu po jejím boku. Narození dcery mu udělalo stejnou radost jako Malvíně.

Předvánoční slečna dostala od rodičů velmi zvláštní a originální jméno Enola.

Ani s novým přírůstkem rodina nepřestává cestovat

Jako každá maminka herečka svou dceru nadevše zbožňuje a i s partnerem si roli rodiče užívá se všemi plusy a minusy. Přes veškerou práci, kterou péče o miminko vyžaduje, se snaží mladý pár najít čas i pro sebe. V březnu dokonce bez dcerky vyrazili nabrat energii do hor.

Jinak ale většinu času herečka tráví s dcerkou. Celá rodina se letos vydala už i na dovolenou, a malá Enolka si tedy poprvé mohla užít krásnou atmosféru času stráveného u moře.

„Dovolená s dětmi je naprosto boží. Jenom relax, kniha, křížovky, opalovačka a tříhodinový koupání v kuse… doporučuje 10 z 5 pediatrů…“ svěřila se Malvína opět na instagramu.

Zdroj: Instagram, Super, Blesk

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články