Malvína Pachlová si užívá mateřství. Pochlubila se nejvoňavější hlavičkou své dcery

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
malvina pachlova
Zdroj: Profimedia

Herečka Malvína Pachlová si naplno užívá mateřství. Představitelka Šárky ze seriálu Ulice porodila loni v prosinci, teď je z ní maminka na plný úvazek. Nemůže si vynachválit každý moment se svou dcerou. Jednou ze zdánlivě obyčejných, na druhou stranu ale výjimečných situací se pochlubila sledujícím na svém instagramu.

Dcerce dala neobyčejné jméno Enolka. A stejně tak holčička sama je podle jejích slov celá jedinečná. Každý den svou maminku překvapí něčím výjimečným, ovšem i to, co zažívá pravidelně, je vždy kouzelným okamžikem.

Jednou z takových situací je i obyčejné objetí vykoupaného miminka a přičichnutí k jeho jemným vláskům. Podle Pachlové to musí znát každá maminka, ten pocit, když se k miminku přitulí a užívá si jeho přirozenou vůni.

Znáte to?

Na sociální síti zveřejnila Pachlová fotku, na které ukázala fanouškům jen temeno hlavy své malé holčičky a svůj obličej, kterým se k ní tulí. „Nejvoňavější hlavička. Znáte to?“ zeptala se, aby vyvolala diskuzi.

Každá maminka by v jejím případě pravděpodobně viděla situaci stejně. Tulit se k vlastnímu dítěti, především pak po vykoupání, když mu usne v náručí, a užívat si jeho vůně, je krásným pocitem, který rodiče milují.

Raději nožičky

Jak se ukazuje v komentářích, fanoušci s Malvínou souhlasí. Většina maminek miluje po koupání své miminko objímat, tulit se k němu, užívat si jeho vůni. Ne každý ale upřednostní čichání k vlasům.

„Víc mi voní nožičky,“ přiznala se jedna z fanynek bez ostychu. Ačkoli na to herečka nijak nezareagovala, je velmi pravděpodobné, že i ona si stejně jako většina maminek užívá vůni svého dítěte i v tomto ohledu.

Mamince to sluší

Ti, kteří se nerozplývají nad malou Enolkou, nemohou si vynachválit hereččin styl. Její dioptrické brýle fanoušky zaujaly a Malvína se dočkala milých komentářů. „Maminka má krásné brýle,“ napsal někdo. „Moc vám to sluší,“ přidal se další.

Pachlová si mateřství užívá a je ráda, že společně s ní mohou holčičku obdivovat také fanoušci. Ti zase rádi vidí, když jim jejich oblíbená herečka ukáže nějakou tu fotku ze svého soukromí a podělí se se záběry své dcerky.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články