Malvína Pachlová alias Šárka z Ulice ukázala manžela, s nímž odjela na hory. Dcerku nechali doma

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Malvina Pachlova
Zdroj: Nextfoto

Malvína Pachlová alias Šárka z Ulice měla minulý rok ve znamení velkých změn. Nejdříve oznámila, že je zadaná. Chvíli na to, že je těhotná, a následně předčasně porodila holčičku, které vybrali s partnerem krásné jméno. Nyní si jeli užít na hory poprvé bez dcery a neobešlo se to bez smutku.

Těhotenství už nemohla déle skrývat, a tak šla s pravdou ven. Jak pro Blesk vtipně uvedla: „Tak už to asi déle neutajím, tvrdit, že jsem snědla meloun i se slupkou, nebudu. Všechno to nějak povyrostlo a ještě to poroste. Je to asi nejkrásnější přibírání, jaký existuje“.

Těhotenství byl nápor na nervy

Herečka z nekonečného seriálu Ulice si těhotenství užívala, ale brzy pochopila, že může být náročné kvůli okolí. Na svém instagramu se svěřila, jak jí vadí nejapné poznámky okolí.

Sama zvládala změny těla související s těhotenstvím dobře, brala je jako součást toho, že její tělo tvoří nový život. Poznámky okolí však začaly přerůstat snesitelnou míru a herečka se z toho potřebovala vypovídat.

Rozmrzele v příspěvku napsala věty, se kterými se během těhotenství setkala. „No tebe je ale velkej kousek“, „Kam to jako ještě poroste?“ či „A jak už máš ty oteklý tváře!“

Tyto věty jí dle jejího vyjádření vadily zejména proto, že pak zpochybňovala, zda je vše v pořádku. Ačkoliv se ona cítila dobře, začala se díky těmto poznámkách cítit špatně.

Pod příspěvkem se jí dostalo podpory nejen od ostatních žen, ale i od některých hereček. Podporu jí vyjádřily například Eva Janoušková či Lenka Zahradnická.

Poprvé bez dcery

Těhotenství nakonec v pohodě zvládla i přes tyto reakce okolí. Dcera se narodila předčasně, ale vše dopadlo dobře a rodiče jí dali krásné jméno Enola. V příspěvku pak herečka prozradila i její přezdívku, která zní Noli.

Enolin tatínek je herec Milan Ligač. A právě s ním si nyní herečka užila poprvé od porodu společné chvilky.

Herec dostal voucher na zážitek ve formě jízdy na psím spřežení. Své společné chvilky si užili a byli v klidu, protože Nolinka měla prý boží servis.

A jak rodiče zvládali odloučení od dcery? Společný čas si užívali, ale zároveň vzpomínali u fotek na dcerku a přemýšleli, zda jí také chybí.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články