Mahulena Bočanová se změnila v muže a uvažuje o dráze zločinu. Dokonce už se pokusila dostat do cizího auta

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Mahulena Bocanova
Zdroj: Nextfoto

Mahulena Bočanová je žena, která toho ve svém životě už stihla opravdu hodně. A někdy si dělá legraci z toho, že mnoho úspěchů, které má na kontě, jsou spíše chlapskou prací. V posledním příspěvku na instagramu se dokonce pochlubila tím, jak by to vypadalo, kdyby opravdu mužem byla.

Herečka sdílela na sociální síti fotografii, ke které připsala, že se ráno probudila jako chlap. Ačkoli, jak sama říká, působí na snímku jako zločinec, mnoho lidí v komentářích s humorem uznává, že vypadá jako pohlednější Sagvan Tofi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

„Perfektní, to bude zájemkyň. Jste taková pozměněná verze Sagvana,“ napsala například uživatelka Labužnice Vendy. Souhlasí i paní Inuška, která dokonce napsala: „Sagvan hadr.“

Dá se na dráhu zločinu

„Postavila jsem dům, zasadila strom, zařídila komín, tepelný čerpadlo, satelit, zavlažování, pozemky, živnosťák, dodělala chatu, ploty,“ píše Bočanová u příspěvku.

Doplňuje, že dále také vychovala dítě a 3 psy, zajistila obživu hromadě lidí, postavila dětské hřiště, opravila si sama vodovod, loď, žumpu, auto a verandu na chatě. A teď se svým mužským obličejem uvažuje o tom, že se dá na dráhu zločinu.

Málem se vloupala do cizího auta

Ačkoli to bylo omylem, jeden trestný čin už nedávno Bočanová málem na kontě měla. Na parkovišti si totiž spletla cizí auto se svým a pokoušela se do něj dostat. A ještě se vylekala, že jí někdo ze zadní sedačky ukradl psa.

Když na ni promluvil muž, kterému vůz patřil, byla překvapená. Podle Aha! se pak ale se smíchem urychleně omluvila, že je přece jen žena a rozdíl mezi auty zkrátka nepozná. To její stálo asi o pět míst vedle.

Muž naštěstí vzal celou situaci s klidem a vtipem a na závěr pak ještě Mahuleně řekl, že její manžel je šťastný muž. „Asi nečte bulvár,“ cituje server Blesk dvakrát rozvedenou herečku.

Zdroj: Instagram, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články