Mahulena Bočanová pobavila lechtivou zprávou o Jiřím Langmajerovi. Musela ji přeposlat jeho ženě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Mahulena Bocanova
Zdroj: Nextfoto

Mahulena Bočanová zvládá náročné zaměstnání i starostlivost o svou dceru, která vyžaduje speciální péči. Pro někoho by už toto mohlo být dostatečným důvodem, proč být neustále unavený a ve špatné náladě. Ne však pro Mahulenu Bočanovou. Ta má optimismu na rozdávání a nebojí se se svými fanoušky podělit i o trapné situace. Jak vysvětlila Adéle Gondíkové, že si chce udělat Langoše?

Mahulena se toho opravdu nebojí, což dokázala již v minulosti v několika pánských časopisech.

Česká Julia Roberts

Mahulena Bočanová patří mezi naše nejkrásnější herečky a dříve se nebála ukázat své tělo například v pánském časopise. Pokud byste snad měli pocit, že Mahulena tuto část své minulosti nerada vytahuje, jste na omylu.

Herečka sama pro Blesk uvedla, že archivní číslo pánského časopisu Playboy objevila v kladenském antikvariátu. Měla tak možnost zavzpomínat na první focení do tohoto časopisu, kterého se ujal fotograf Tono Stano.

Její dcera Marinka trpí poruchou autistického spektra. Vyžaduje tedy speciální péči, kterou jí s láskou věnuje sama herečka. Děvčata spolu tráví hodně času. Naposledy byly společně ve Špindlu, ze kterého Mahulena sdílela ve svém stories na instagramu fotografii dekoltu své dcery. Do popisku vložila: „Karpaty? Tatry? Nebo Máňa???“. K fotce dala dovětek „…po mamince“.

Někoho by možná mohlo napadnout, že by se takové fotky nemusely dceři Marince líbit. Pravda je však taková, že dámy spolu mají velmi kamarádský vztah a Mahulena Bočanová by svou dceru neohrozila.

K jejím 20. narozeninám jí popřála krásnými slovy: „Mari, život s tebou ze mě udělal lepší Mahu. Bez lží, bez sebelží, bez zbytečností, silnou jako skála (ale furt je se mnou p*del). Jsi moje voda živá a vím, že to víš.“

Fotky dcery Mahulena sdílí poměrně často. U jedné se však sledující pozastavili nad tím, jak je Marinka čím dál tím více podobná herečce Julii Roberts.

Budou prý dělat Langoše

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka uvedla, že přestala hledat dokonalého chlapa. Hlavní prioritou je pro ni věk, který by měl být nad 55 let. Jak uvedla, zkusila si vztah s mladším mužem a neustále jí to připomínají.

Naděje na lásku se však nevzdává. Uvádí, že je to krásný pocit, když se jí rozbuší srdce a v břiše zatočí motýli. Ale zároveň má ráda svůj klid. Muže by tedy ve svém životě chtěla, ale ne doma.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že je Mahulena velmi  otevřená, soukromí si střeží. Jednou za čas však pobaví své sledující nějakým trapasem, co se jí povedl. Naposledy to byla konverzace se sestřenkou, ve které řešily, že by si udělaly langoše. Mahulena Bočanová však slovo napsala s velkým „L“, takže vzniklo „A taky musíme udělat Langoše.“

Langoš je přezdívka pro Jiřího Langmajera, což si herečka hned uvědomila, opravila velké písmeno na malé a dala dovětek, že to musí přeposlat Adéle.

Opravdu konverzaci Adéle Gondíkové přeposlala? A jak na to manželé reagovali? To sice nevíme, ale vzhledem k tomu, že oba nejdou pro legraci daleko, je to jistě velmi pobavilo.

Zdroje: Blesk, iDnes, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články