Mahulena Bočanová baví své sledující kachnami, které jí lezou do domu. Varuje je před svým psem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mahulena bocanova
Zdroj: Nextfoto

Kachny poznají dobrého člověka. Alespoň to tvrdí Mahulena Bočanová, která v současné době prožívá veselé chvíle s celým hejnem. Fanoušci celebrit jsou zvyklí na psy, kočky i koně. S kachnami se ale na instagramu chlubí jen málokdo a Bočanová je tak originální výjimkou.

Život na vsi. Tak popisuje herečka video, které se svými sledujícími sdílela. Na něm ukázala několik kachen, které se kolíbají po dvorku, jedna z nich jen líně sedí na místě. „Umberto zase spí,“ napsala Mahulena a ukázala fanouškům, že zná všechna zvířata jménem.

Že má z kachen opravdový zážitek, dokázala tím, že na sociální síť přidala nejedno video, ale rovnou čtyři. A na každém z nich se rozplývá nad tím, jak jsou kachny úžasné. Zdá se, že fanoušky to baví, ani u posledního videa totiž nemá herečka o komentáře nouzi.

Nezvěstný otec

Na jednom z videí Mahulena vysvětluje, jak si přízeň kachen získala. Stačí k tomu podle všeho jenom kousek nadrobeného chleba, který jim hází pomalu až do zobáku. Není se pak čemu divit, že za ní zvířata chodí až do obývacího pokoje.

„Budou kachňátka. A kačer je už tři dny nezvěstný,“ zasmutnila u klipu Bočanová a počastovala kachního tatínka nepříliš slušným slovem. Ve stejném videu pak ukázala, jak si užívá přírodu na vesnici a kde přesně s kachnami kamarádí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

„Nechoď sem, je tu pes,“ upozorňuje v dalším klipu herečka jednu zvědavou kachnu, která si to nakráčela pomalu až k jídelnímu stolu. Nakonec se ale zvíře přece jenom nechá přemluvit a odchází opět ven. I takhle málo stačí Mahuleně k tomu, aby získala od sledujících stovky srdíček.

Nepozná kachnu od kačera

V jednom z videí Mahulena kachny vyhání z pokoje se slovy: „Ven, holky!“ Jeden z komentujících si ale zahrál na zoologa a upozornil herečku, že jedna z „holek“ je kačer. „Aby se mladý pán neurazil,“ zasmál se s tím, že možná proto kachny Bočanovou neposlouchají.

„Krmte je a ony se k vám budou každým rokem vracet,“ radí fanynka, která má očividně s podobným hejnem také zkušenosti. Otázkou ale je, zda si to Bočanová přeje, nebo by byla raději, aby byl za rok klid. „No, můj manžel má za to, že máte alespoň oběd,“ směje se s nadsázkou další sledující.

Je jasné, že Bočanová má ke zvířatům velmi dobrý vztah. A jak se zdá, funguje to i naopak. Přece jenom by bez zvířat byla na venkově nuda. Je tak velmi pravděpodobné, že za rok se bude situace znovu opakovat a Mahulena se bude opět rozplývat nad hejnem opeřenců.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články