Magda Vášáryová si s Milanem Lasicou užila své. Byl to úplně jiný člověk, než jsme si mysleli

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
magda vasaryova
Zdroj: Profimedia

Magda Vášáryová v pořadu pro Českou televizi vzpomínala na svého zesnulého manžela Milana Lasicu. Na veřejnosti sice bavil publikum, ve skutečnosti s ním taková legrace nebyla.

Magda Vášáryová patří mezi naše nejkrásnější herečky, přitom fušovala také do politiky. Teď navíc odhalila tajemství, které mnozí neznali. Soukromý život s hercem a komikem Milanem Lasicou byl pro společnost tajemný, sama Magda vůbec nechápe, jak se oni dva mohli dát dohromady. 

S Milanem Lasicou žádná legrace nebyla

Vášáryová nechápe, jak si lidé mohou myslet, že byl Milan Lasica veselý člověk. „Ta představa, že Milan Lasica byl veselá kopa… nechci mu ublížit, ale to teda rozhodně nebyl. On byl velmi komplikovaný, introvertně založený, takže když řekl deset vět za tři týdny, byla jsem ráda.“

Svými slovy Magda šokovala nejen přítomné v publiku, ale také širokou veřejnost. O svém manželství se rozpovídala v pořadu Interview ČT 24. Popřála také všechno nejlepší do nového roku všem divákům pořadu. 

„Zbavme se romantické naivity. Stále toužíme, aby svět byl růžovější, milejší, abychom se všichni milovali. Jsou to romantické hlouposti. Přeji všem, abychom konečně začali žít ten reálný život postmoderní společnosti. Ale zatím jsme s tím ani nezačali,“ uvedla herečka. 

Pohřeb se konal v rodinném kruhu

Proslavila se především jednou z hlavních rolí v Menzelových Postřižinách. Magda byla Milanovou druhou manželkou. Jeho první ženou byla Zora Kolínská, která zemřela velmi brzy, už ve věku 60 let. S tou se rozvedl po osmi letech manželství, uvedl server blesk.cz.

S Magdou počali dvě dcery, Hanu a Žofii. Hanka o svém otci dokonce napsala knihu, ve které se Milan Lasica hodně otevřel. V knize prozradil, jaké měl dětství a jaké traumatické zážitky si z něj odnesl do dospělého života. 

Milan Lasica měl poslední rozloučení na konci července. Konalo se pouze v rodinném kruhu, což ocenila nejen jeho manželka, ale také zbytek rodiny. „Oceňujeme, že jste pochopili naše přání rozloučit se s ním v kruhu rodiny. Uvědomujeme si, že někteří pociťujete potřebu se rozloučit, velmi si toho vážíme a myslíme i na vás,“ uvedla dcera Hana pro idnes.cz.

Zdroj: idnes.cz, ČT 24, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články