Magda Vašáryová prodává byt po Lasicovi i se starožitnostmi. Zájemci by si měli připravit pěkně mastnou sumu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
magda vasaryova
Zdroj: Nextfoto

Milan Lasica zemřel loni 18. července. Jelikož už od jeho smrti uběhl skoro rok, rozhodla se vdova Magda Vašáryová udělat konečně jeden velmi zásadní krok. Prodává byt, ve kterém společně s Lasicou bydleli. Obrovské prvorepublikové bydlení sama vyměnila za něco úplně jiného.

Byt nacházející se v Bratislavě byl pro Vašáryovou velmi významným. Strávila v něm s partnerem mnoho hezkých společných chvil, na druhou stranu jí ale stále připomíná bolest ze ztráty manžela. Ona se proto rozhodla, že je čas se honosného bydlení vzdát.

„Zařízený byl pro dva intelektuály a jeden tu už není. Uložili jsme ho do hrobu a byl čas učinit toto rozhodnutí,“ prozradila vdova pro slovenský deník Plus 7 dní. Na webu si fanoušci mohou také prohlédnout fotografie bytu, kterého se Vašáryová zbavuje.

Za 23 milionů

Pro Vašáryovou má byt obrovskou cenu. A to nejen tu vzpomínkovou, ale rozhodně také finanční. Po poradě s několika odborníky totiž prodává bydlení za 950 000 euro, což je v přepočtu zhruba 23 420 000 korun.  Prodáván je včetně vybavení.

Byt s plochou 200 metrů čtverečních je zaplněn starožitnostmi, elegantními koberci, masivním nábytkem, uměním a dalším vybavením, které jeho cenu výrazně zvedá. Bydlení má celkem 5 pokojů a v současné době se nachází v rukách realitní kanceláře, která hledá vhodného kupce.

Magda uznává, že po smrti svého manžela stále truchlí, možná ale změna prostředí povede k lepšímu. Rozhodně na něj nikdy nechce zapomenout, obývat ale sama tak velký byt už nemohla. Bylo v něm totiž i kvůli jeho rozloze velmi prázdno.

Změna je život

Vašáryová si nejspíš ještě před rokem nedokázala představit, že by se měla vzdát staromódního luxusu. Byt vybavený ve stylu minulého století mohl být pro někoho zastaralým, ona ale znala jeho skutečnou hodnotu a řada lidí jí bydlení záviděla.

Jen málokdo by si tak dovedl představit, že Vašáryová udělá tak zásadní změnu. Nejenže se rozhodla byt prodat, přestěhovala se do něčeho zcela jiného. Zůstala sice v Bratislavě poblíž centra, zvolila ale moderní novostavbu, kterou by si k ní jen málokdo tipl.

Vašáryová konečně udělala krok, ke kterému se odhodlávala dlouho. Nový byt totiž koupila už letos v dubnu, nemohla se ale od starého domova oprostit. Teď se jí to konečně podařilo a ona jenom doufá, že bude v novém bydlení šťastná.

Zdroj: Blesk, VIP show, Aha!, Plus 7 dní

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články