Madonna se znovu rozparádila na Instagramu. Stále žhavá a sexy i ve svých 63 letech

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
madonna
Zdroj: Profimedia

Madonna je královnou světové popmusic, ale může si troufnout také na žhavé oblečky nebo vyzývavé pózy. Přesně takové ukázala fanouškům na svém Instagramu.

Pokud zrovna nezpívá nebo netočí videoklipy, můžete ji vidět právě na sociálních sítích. Umisťuje sem pravidelně své fotografie a videa, ze kterých někdy přechází zrak. I když bylo Madonně před třemi lety neuvěřitelných 60 let, troufne si obléct podvazky a sexy prádlo.

Madonna pořád ráda provokuje

Že Madonna ráda provokuje, ví každý fanoušek, který sleduje pěveckou scénu. Určitě si všichni dobře pamatujete, jak na sebe upoutala pozornost před mnoha lety, když se na předávání cen líbala s tehdy mladičkou Britney Spears.

Madonna ví, jak veřejnost šokovat, a dělá to už dlouhá léta. Na Instagramu tentokrát zveřejnila snímky, na kterých je v lechtivých pozicích a oblečená jen do spodního prádla, které je velmi sexy. Na některých snímcích musela dokonce i zakrýt emotikony svá prsa.

Velká bílá postel, blonďatá Madonna oblečená do punčoch a nad ní socha anděla – takový obrázek se vám naskytne při prohlídce jejího profilu. Ke snímku napsala pouze: „Anděl bdí nade mnou.“ Její fotografie jsou ale velmi hříšné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Madonna nevinná i vyzývavá

Madonna má na snímcích dlouhou blonďatou hřívu, na nohou má jehly na vysokých podpatcích. Oblečená je do síťovaných punčoch, které doplnila sexy korzetem, který spíše ukazuje, než že by něco skrýval.

Při pozorném zkoumání si všimnete, že neuhlídala bradavku. Druhé ňadro jí přitom zakrývají právě dlouhé vlasy. Madonna se také vyzývavě kouká do objektivu. Další fotografie vás možná šokují. Ukazují zpěvačku v různých polohách nejen na posteli, ale také vedle ní.

Vidět můžete její pevný zadek, ale také nahou horní polovinu těla. Na některých snímcích vypadá Madonna nevinně, následně se ukazuje jako pěkný ďáblík. A přesně taková Madonna je. Její hudbu milují fanoušci po celém světě, kteří jí proto dokážou odpustit i nějaký ten přešlap.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Související články