Luxusní jachta a dvě nádherné Češky. To je dovolená Karolíny Kurkové a Terezy Maxové

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kurkova Maxova
Zdroj: Profimedia

Módní průmysl je známý svou nevraživostí a přátelství mezi modelkami se objevuje jen sporadicky. Pomyslnou výjimkou potvrzující pravidlo je dlouhotrvající přátelství Terezy Maxové a Karolíny Kurové. Krásné Češky spolu dokonce jezdí i na dovolenou.

Tereza Maxová a Karolína Kurková patří mezi naše nejkrásnější, ale také nejúspěšnější modelky. Obě krásky pojí navíc dlouholeté přátelství.

Velmi si spolu rozumí

„S Terezou máme hodně společného, máme stejný humor, osobnost a divoké srdce. Jsem ráda, že jsme kamarádky na celý život,“ svěřila se Karolína kdysi Super.

„Je to strašně dobrá kamarádka, mám ji a jejího manžela strašně ráda. Několikrát jsme byli společně na prázdninách i s dětmi, které si moc dobře rozumí a hrají si,“ doplnila.

Na dovolenou do hotelu Maxové

Stejně to má také Tereza. Ta zase zve svou kamarádku pravidelně do resortu, který v Turecku vlastní společně se svým manželem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Resort Six Senses se nachází blízko Egejského moře a nabízí luxusní zázemí pro tu největší světovou smetánku. Ceny pokojů tam totiž začínají na 11 tisících korunách.

Kurková ji pozvala na jachtu

Není proto divu, že si to tam obě kamarádky umí pořádně užít. Ale společně se setkávají i na jiných místech světa.

Karolína se v sobotu pochlubila jejich společným snímkem na instagramu. Tentokrát modelky vyrazily do prosluněného Miami.

Společně se svými drahými polovičkami strávili čas na luxusní jachtě. Obě ženy vypadají stále nádherně, jako kdyby snad dokázaly zastavit čas.

Zdroj: Aha!, Instagram, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články