Lumír Olšovský je s partnerem už přes 20 let. Teď se společně vydali do jednoho z nejkrásnějších měst v Evropě

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Olsovsky Lumir
Zdroj: Nextfoto

Herec a režisér Lumír Olšovský žije přes 20 let s divadelním historikem Pavlem Bárem. Jak nedávno prozradili v rozhovoru pro iDNES, jejich velkým koníčkem je i společné cestování. To potvrdil nedávno herec snímky na svém instagramu.

Lumír Olšovský má stále práce nad hlavu. Momentálně hraje v šesti divadelních inscenacích, do toho několik divadelních her sám režíruje.

Oba jsou velmi zaměstnaní

Přesto se snaží udělat si se svým partnerem čas na sebe. Je to ovšem velmi složité, protože jeho partner, divadelní historik Pavel Bár, je také velmi zaměstnaným mužem.

Podle Pavla se ale tato situace v nejbližší době zřejmě nezmění. Alespoň to vyplývá z jeho vyjádření pro iDNES.

„Budeme pořád hodně pracovat, pořád se nám nebude na sebe dostávat dost času, ale když přijdou společné chvíle, dokážeme si je naplno užít,“ vysvětlil.

Dovolená v Londýně

V duchu tohoto hesla vyrazili oba partneři na menší dovolenou. Nikoliv ovšem k moři odpočívat ve stínu palem na písčité pláži.

Jako cílovou destinaci si totiž vybrali jedno z nejkrásnějších měst Evropy – Londýn. A není divu. Oba totiž milují muzikály, kterými je londýnský West End doslova proslulý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lumír Olšovský (@grodix)

Že by sháněli inspirace

Jak uvedl Lumír ve výše zmíněném rozhovoru, jeho přítel ho rád obdarovává právě lístky na tento druh divadelního umění.

„(…) často překvapuje vstupenkami na muzikálová představení všude po světě,“ pochlubil se herec, který momentálně exceluje v divadelním představení Světáci, které i sám režíruje.

Oba muži si zajeli načerpat trochu energie, ale možná také inspirace. Třeba se jim podaří některý z londýnských trháků přenést až na české jeviště.

Zdroj: iDnes, Istagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články