Lukášovi Hejlíkovi zemřel milovaný tatínek. Věnoval mu dojemnou vzpomínku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lukas hejlik
Zdroj: Profimedia

Smrt v rodině je tragédie, se kterou se lidé jen těžko vyrovnávají. Někdy pomůže si o tom s někým popovídat nebo se jenom vypsat ze svých pocitů. To dobře ví i herec Lukáš Hejlík, který právě druhou možnost zvolil. Na Instagramu k fotografii napsal, jak moc pro něho i jiné lidi otec znamenal.

Ještě nedávno Hejlík zásoboval Instagram veselými fotkami s rodinou z dovolené, zdálo se, že je jeho život bezstarostný a on si užívá klidných chvil. Jenomže z minuty na minutu se mohou věci změnit. Hercův otec prý dlouho bojoval s vážnou nemocí, a rodina se tak připravovala na nejhorší.

Jenomže i když je odchod někoho očekáván, smířit se s ním je opravdu náročné. A v tomto případě tomu není jinak. V dojemném příspěvku Lukáš popsal, jak byl jeho otec skvělým člověkem, kterého všichni milovali. Překvapilo ho také, kdo všechno mu přišel na pohřeb.

Rodina mu byla nablízku

Hejlík sdílel na Instagramu dvě fotografie. Na té první drží otce za ruku, na druhé je potom vidět květiny ze smutečního obřadu. Podle hercových slov nebyl jeho otec v posledních dnech života sám. Celá rodina se o něho starala a snažila se využít poslední chvíle s ním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

„Můj táta umřel. Statečně se dlouho pral s nevyléčitelnou nemocí. Mamka se o něj neskutečně hezky starala, ségra i brácha byli nablízku. Dneska měl pohřeb,“ svěřil se na sociální síti herec. Už z jeho prvních slov mrazí, je ale jasné, že to ze sebe potřeboval dostat ven.

„Přišlo tam strašně moc lidí, které jsem dlouho neviděl. Jasně, dojalo mě to, ale hlavně potěšilo. Lidé ho prostě měli rádi. Byl dobrý! Mrzí mě, že jsme spolu nestihli ty plánované ryby, ale těší mě všechno, co jsme jako #hejliks s ním v posledním roce stihli. Snad se tam bude dál tak krásně smát,“ dodal.

Fanoušci s ním sdílejí bolest

Hejlík se na Instagramu vypsal ze svých pocitů a celá řada fanoušků se mu snaží pomoci tím, že mu ukáží, jak s ním soucítí. Proto se pod fotografiemi a popiskem objevuje mnoho upřímných soustrastí, lidé nemají ani potřebu říkat nic víc. Pro Hejlíka je to jistě více než dost.

Sám herec prožívá náročné období, jistě ale ví, že hroutit se nemá smysl. Ačkoli je z příspěvku jasné, že pro něho byl otec hodně, zároveň je cítit, že to bere jednoduše tak, jak to je. Ulevil si od svých emocí a díky soucitu ostatních se možná ze všeho dostane velmi brzy.

Všichni teď doufají, že se brzy na sociálních sítích herce objeví opět především veselé příspěvky a že Lukáš brzy na smutek zapomene. Je ale samozřejmě jasné, že některé věci zkrátka chtějí čas, a nikdo tak nebude na herce pospíchat. Se smutkem není snadné se vyrovnat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články