Lukáš Vaculík má mít nemanželsku dceru. Její matka 22 let mlčela

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Vaculik Lukas
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Lukáš Vaculík oslavil ve středu krásné kulatiny. Jen málokdo by uvěřil, že lamači ženských srdcí je už šedesát let. Ačkoliv si umělec své soukromí chrání, jeden hřích mládí se mu ututlat nepodařilo. Na Slovensku má zřejmě dobře utajovanou dceru.

Lukáš Vaculík patřil mezi filmové idoly 80. let. Jeho nevinná tvář mu tehdy přinášela jednu filmovou roli za druhou a divačky mu poté padaly k nohám.

Hřích z vojny

Jak se ale ukázalo, v reálu tak nevinný nebyl. Teprve nedávno se ukázalo, že jako mladý si pořádně užíval během povinné vojenské služby.

Tu Vaculík trávil ve slovenské Trnavě. Jeho rozmařilé chování ale tehdy nezůstalo bez následků. Vaculík se stal otcem, což dokázal dlouhá léta tajit.

Matka Vaculíkovy dcery se přiznala

Matka dívky ale kdysi na nátlak novinářů takzvaně „kápla božskou“. „Ano, Alexandra je Lukášova dcera,“ uvedl deník Aha! s odkazem na slovenský web plus7dni.pluska.sk.

„Když jsem dokázala 22 let mlčet, zůstanu jako partyzán i dál. Je to pro mě dost choulostivá věc a už jsem si kvůli tomu hodně vytrpěla. S Lukášem jsem se kdysi dohodla, že to nebudeme medializovat, a chtěla bych to dodržet,“ doplnila žena.

Sám herec se k celé situaci odmítl vyjádřit. „Vůbec nedávám rozhovory, promiňte, nebudu komunikovat,“ řekl kdysi deníku Blesk.

Nyní je šťastný po boku producentky

Jubilant má ještě jedno dítě, poněkud oficiálnější. Tím je jeho syn Lukáš, kterého zplodil se svou dnes již bývalou manželkou Petrou. S tou byli svoji od roku 2006 do roku 2014.

Podle zpráv, které přinesl deník Extra na začátku letošního roku, by měl herec momentálně randit s výrobní ředitelkou a producentkou TV Prima Lucií Kršákovou.

Zdroj: Aha!, Blesk, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články