Lukáš Pavlásek se proměnil v jednu herečku ze Slunečné. Ta mu na to vtipně zareagovala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lukas Pavlasek
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Když se řekne jméno Lukáš Pavlásek, každý z nás si pravděpodobně vybaví něco jiného. Pro jedny to vždy bude komik z oblíbeného pořadu Na stojáka, pro jiné zase postava z vtipných reklam. Není tak ani překvapením, že jeho sociální sítě se hemží jedním vtipem za druhým. To, co předvedl tentokrát, vás zaručeně dostane.

Lukáš Pavlásek je dvaačtyřicetiletý herec, komik, moderátor, textař a tanečník, který se proslavil v mnoha komediích, komediálních pořadech a v soutěži StarDance, kde se dostal až do finále. Je ale velmi těžké ho brát vážně, protože téměř vše, co řekne, je doplněno o nějaký ten vtip.

Právě z toho důvodu je mezi svými fanoušky oblíbený. Každý den čekají, s jakou novinkou srandista zase přijde a čím jim vyrazí dech tentokrát. Že se promění v Evu Decastelo, ale netušil snad nikdo. Podívejte se, jak mu to sluší.

Ani jeden neukáže svou hruď

„Moje oblíbená Eva Decastelo vypadá furt dobře. Dnes jsem viděl tuhle její fotku. Říkal jsem si, jak to sakra dělá? Zkusím to taky tak. A myslím, že se povedlo,“ napsal komik ke svému originálnímu příspěvku. Na reakci nemusel čekat dlouho.

Fotografii, na které se Lukáš Pavlásek snaží napodobit herečku Evu Decastelo, sdílel instagramový profil Showtime CNN Prima News. Nalevo je herečka, která si dlaněmi zakrývá prsa a svým svůdným pohledem okouzluje snad každého muže, který se na ni dívá.

Vedle je pak fotografie Lukáše Pavláska, který dokázal napodobit pózu herečky, nicméně většina mužů by asi stále dala přednost originálu. Ani čelenka ve vlasech a zakrytý hrudník totiž nejsou příliš přesvědčivé.

„Co sis objednal z internetu vs. co ti ve skutečnosti přišlo,“ hlásá popisek fotky. Autor příspěvku dodává, že fotografie pobavila i samotnou herečku Evu Decastelo a že rozhodně nejde o žádné hanobení něčí osobnosti.

„Na sociálních sítích Lukáš Pavlásek opět zaperlil,“ dodává Instagram CNN. Fanoušci obou osobností nestačí připisovat vtipné komentáře a smajlíky, nicméně sama herečka pobavila pravděpodobně nejvíc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SHOWTIME (@showtime_cnnprima)

Najdete rozdíly?

„Najdete pět rozdílů? My s Lukášem jsme našli jeden,“ píše Eva Decastelo k fotografiím a směje se. „Že by to byly ty vaše nalakované nehty?“ odpovídá jí na to někdo v komentáři.

„Vidím jen malilinkatý rozdíl,“ píše se v dalším příspěvku. „Ta napravo je o něco hezčí,“ směje se další. „No nevím, obě jsou moc hezký. Asi bych si mezi nimi nevybral,“ dodává další komentující.

„Lukáši, Lukáši. Eva má tu čelenku úplně jinak barevnou. Nebýt toho, ani nepoznám rozdíl, ale tohle jste pokazil,“ dodává jeden z komentářů, který si zasloužil u původní fotografie celou řadu srdíček.

Několik komentářů také reaguje na to, že je mezi oběma fotkami značný rozdíl ve velikosti prsou. I tak se ale Eva Decastelo směje a vše bere s humorem. Jinak to totiž ani s Lukášem Pavláskem nejde.

Jeho herečtí kolegové už si na jeho povahu zvykli a stejně jako fanoušci očekávají každým dnem, s čím novým zase komik příště přijde. Jisté je, že se máme od Pavláska ještě na co těšit.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, nastojaka.cz
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články