Lukáš Pavlásek se poprvé od svatby objevil ve společnosti. S manželkou se zúčastnili premiéry muzikálu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lukas Pavlasek
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Lukáš Pavlásek se začátkem března podruhé oženil. Ano řekl své snoubence Denise Cingelové za asistence své exmanželky Ivy Pazderkové. Na premiéru muzikálu Maminy do Divadla Lucie Bílé tak šli už jako novomanželé.

Ne moc tajná utajovaná svatba

Svatba se konala v Trojanově mlýně v Suchdole a původně to měla být tajná svatba. Ale i mezi přáteli se našli tací, kteří prozradili útržky z hostiny, a tak přeci jen něco víme.

Manželé byli oddáni v magický čas 13:31 a ihned poté začalo pršet, což by se symbolicky dalo považovat za znamení, že novomanželům pršelo štěstí.

Do médií se díky zmíněným „kamarádům“, kteří prozradili i místo konání svatby, dostaly fotografie hostů i novomanželů. Komik si oblékl oblek tmavě fialové barvy a nevěsta zvolila tradiční bílé šaty a závoj.

Mezi hosty, jak už jsme zmínili, nechyběla první Pavláskova manželka Iva Pazderková, se kterou prý ale manželství bylo jen z legrace.

„Moje první svatba byla trošku z legrace s Ivou Pazderkovou, tajili jsme to, protože jsme se za to trošku styděli. Bylo to v době, kdy jsme začali dělat Na stojáka, krátce jsme spolu chodili, byli jsme v takovém rozjásaném období. Oba jsme věděli, že to je jenom, abychom si udělali srandu. Nikoho jsme nepozvali, ani rodiče, ti byli pak strašně naštvaní. Jen co to šlo, zase jsme se rozvedli. To byla taková svatba na zkoušku. Moje přítelkyně to ví, znají se s Ivou, kamarádí spolu,“ přiznal dle Blesku komik před nějakým časem.

Dále byli mezi přibližně stovkou hostů Karel Hynek, Marie Doležalová. Tomáš Matonoha či Radek Banga.

Novomanželé na premiéře

Komik požádal svou přítelkyni o ruku již před dvěma roky, ale situace jim nepřála.

„Svatbu oddálila korona. Ta všechno zastavila, teď se to musí postupně rozjet, aby se ta svatba začala zase plánovat. Čekám, až se to všechno ustálí,“ vysvětloval důvody odkladu Pavlásek.

Manzele Pavlaskovi

Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Nyní však již nic nestálo v cestě, a tak je z přítelkyně Denisy vdaná paní a novomanželé společně přišli na muzikál Maminy do Divadla Lucie Bílé.

Jedná se o jejich premiéru ve společnosti coby manželé a společný večer si nerušeně užívali.

A jen poznámka nakonec – dort na svatbu připravila Adéla Zaňáková. Ta švagrovou Lucie Bílé, které patří zmíněné divadlo.

Manželé Pavláskovi mají nejspíš rádi symboliku, nebo jim to ten osud prostě takhle krásně připravuje.

Zdroj: Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články