Lukáš Pavlásek oslavil sedmileté výročí s partnerkou. Slitovala se nad ním a od té doby jsou spolu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lukas pavlasek
Zdroj: Profimedia

Komika Lukáše Pavláska lidé milují, řada z nich si ale nedovede představit, jaké to s ním asi může být ve společné domácnosti. Herec je totiž vtip za vtipem a někdy se zdá, že slovní spojení „vážné téma“ snad ani nezná. Jeho přítelkyně Denisa je s ním ale i tak už několik let spokojená.


Pavlásek je šťastně zadaný, a ačkoli na veřejnost působí svým chováním trochu jako pošuk, který nezná nic jiného než humor, ve vztahu mu to skvěle klape. Včera se svou přítelkyní oslavil sedmileté výročí a na instagramu se pochlubil i společnou fotografií s partnerkou.

„Sedmileté výročí jsme strávili jako každý rok ve Slavonicích na festivalu, kde jsme se před sedmi lety v opilosti seznámili. Bylo to opět výborné!“ napsal k fotce, na které kromě sebe a přítelkyně ukázal také místa významně spojená s jejich vztahem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Pavlásek (@lukaspavlasek)

„Poznali jsme se na filmovém festivalu ve Slavonicích. Najednou tam na ni začal dorážet takový svalnatý… neřekl bych, že typově úplně odlišný než já, ale trochu jiný byl,“ popsal před časem v Show Jana Krause Pavlásek situaci, kdy musel o svou lásku bojovat. „Slitovala se nade mnou a od té doby jsme spolu,“ uznal.

Manželství z legrace

Pavlásek už byl jednou ženatý. Podle jeho slov se to ale nedá počítat. „To jsem udělal trochu z legrace s Ivou Pazderkovou. Dlouho jsme to tajili, protože jsme se za to styděli. Bylo to v době, kdy jsme natáčeli Na stojáka,“ řekl s tím, že tehdy s Ivou velmi krátce chodil.

Vyústilo to ale nakonec ve svatbu. „Byli jsme v takovém rozjásaném období. Řekli jsme si, že se vezmeme. Ale oba jsme věděli, že to je spíš něco pro srandu. Nikoho jsme tam ani nepozvali a rodiče pak byli šíleně naštvaní,“ zasmál se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka s tím, že vztah nakonec skončil v dobrém a s Ivou jsou dál přáteli.

S Denisou to legrace není

Zatímco vztah s Ivou byl podle Pavláska spíše vtipem, který nějaký čas brali oba vážně, u Denisy si je jistý tím, že bere všechno vážně. Z příspěvků na jeho sociálních sítích je to jasně vidět, a komik tak má ve svém vztahu velkou podporu fanoušků.

Mezi srdíčky, která se u jeho společné fotky s partnerkou objevila, je také jedno právě od Ivy Pazderkové. Je tak vidět, že jejich vztah skončil v naprostém klidu a že i nadále spolu herečtí kolegové a komici vycházejí. Denisa samozřejmě o všem ví a nemá Lukášovi nic za zlé.

Dlouhovlasá kráska usmívající se vedle Pavláska se k němu podle fanoušků hodí stejně daleko víc. Po sedmi letech se zdá, že tenhle vztah se jen tak nerozpadne, zda ale bude pokračovat pomalými kroky ke svatbě, o tom prozatím Lukáš s Denisou nemluví.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články