Lukáš Langmajer vyrazil do Polska na dovolenou. Vystavoval se na pláži skoro nahý

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lukas langmajer
Zdroj: Nextfoto

Lukáš Langmajer vyrazil na dovolenou. Není to standardní dovolená, jak byste si možná představovali. Zajel si karavanem pouze kousek od nás, do severního Polska. A náramně si to užívá.


Na svém instagramu zveřejnil pár střípků ze svých cest. Jeho texty mají vždy nějaký podtext, kterým ukazuje, co si myslí nejen o životě. Každý den je na jiném místě, každý den poznává nové lidi. A podle jeho slov takové cestování rozhodně stojí za to.

Sám na pláži, pouze v ručníku

„Trvalo to, však já vím. Stejně tak i mně, několik to dní. Dnes se to stalo, koukali jsme na sebe, zavonělo to, zacinkalo a v očích se objevila jiskra. Třeba jen pro ten dnešní den, třeba jen pro to jedno místo, pláž jen pro nás. Třeba jen proto to stálo,“ svěřuje své myšlenky Langmajer internetu.

Popsal, že někdy nevědí, jestli se budou moci zastavit, riskují, že je z nějakého místa vyženou, ale takové dobrodružství rozhodně stojí za to. „Dnes jako socha Davida jsem stál, smál se na tu krásu vůkol sebe,“ prozradil ke snímku, který pobavil sledující.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Langmajer (@lukaslangmajer)

Stačí jen pár dní, a člověk je nabitý energií

Na něm stojí „oblečený“ pouze v ručníku a má ho kolem sebe obmotaný tak, že je sotva zakrytá intimní partie. K tomu všemu stojí jako socha Davida, vedle něj poskakuje pes. Pláž je viditelně prázdná, tak si podobný kousek může dovolit.

Jejich výlet se ale neobešel bez nemoci. Jeho syn Mikuláš chytil neštovice. „Krom té krásy přírodní, jsme i trochu marodní. Prvně zdálo se, že na jeden camper nás dost, ale ještě se k nám vešly neštovice,“ napsal. Součástí jejich výbavy ale bylo také UV oblečení.

Díky tomu mohl Mikuláš bezpečně vylézt z karavanu a užívat si dovolenou také. Na cestách jsou jen pár dní, ale podle fotografií je to velký zážitek. Na jednom snímku je vidět, že si všichni užívají piknik na pláži. Skvěle jim vyšlo počasí a Polsko patří mezi země, které se vyplatí navštívit.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články