Lukáš Langmajer: Originálním způsobem vyznal lásku manželce i místu, kde bydlí

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Langmajer Lukas
Zdroj: Profimedia

Lukáš Langmajer je nejen talentovaný herec, ale jak se ukazuje na jeho Instagramu, je také mistrem slova. Svůj poslední příspěvek věnoval své krásné manželce Petře. Kromě společné fotografie přidal popisek, který svým vznešeným jazykem připomíná spíše dílo nějakého básníka.

Lukáš Langmajer je český herec a dabér. Ačkoliv se narodil v Plzni, on sám sebe považuje spíše za člověka, který patří na vesnici. Naposledy to potvrdil i deníku Extra.cz.

„Jsem jednoznačně venkovský člověk, stačí se na mě podívat. Patřím do tepláků, hlíny a trávy, ne mezi domy. Na město jsem si nezvykl a už si ani zvykat nebudu. Nepatřičně si na nějakém místě připadám čím dál méně, člověk musí sám sebe poslouchat, aby věděl, kde mu bude dobře a opak vynechávat,“ uvedl nedávno.

Na samotě v Brdech

Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodli se ženou přestěhovat, a to do oblasti Brd, nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem.

Bohužel pro ně se výstavba jejich domu zdržela, proto se tedy rozhodli k celkem partyzánskému řešení. Před rozestavěný dům si nechali postavit karavan a nyní v něm přebývají i s dvěma dětmi.

Člověk by předpokládal, že bude tato problematická situace pro celou rodinu dosti stresující. Opak je ale pravdou. Jak popisuje oblíbený herec na svém Instagramu, rodina si místo tak zamilovala, že jim provizorní bydlení vůbec nevadí.

Oslava krajiny

Bratr Jiřího Langmajera oslavuje v popisku fotografie krajinu Brd, která mu v mnohém připomíná jeho oblíbené šumavské pohoří.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Langmajer (@lukaslangmajer)


„Vracejíc se večer z hostiny, lesem jsme se přehoupli do krajiny, v historii podobné, mojí milované Šumavě. Podhůrská vesnička o pár číslech, nad ní ční vrchol Praha tak, abych věděl, že vzdálenost je jen číslo, jen chvíle, která se za okamžik krátký smaže,“ stojí psáno u fotografie.

Dojemné vyznání manželce

Krásné místo by však nebylo k ničemu, pokud by nebylo s kým ho sdílet. To si moc dobře uvědomuje i Jiří. Proto v pokračování textu velebí i svou krásnou manželku Petru.

„(. . .) a mně dochází, že tím andělem, tím našim jha, vším čím jsme, je moje žena. To ona dodává třpytu cestám našim, to ona píše tato slova,“ stojí v překrásném vyznání.

Zdroj: Extra.cz, Instagram, Sedmicka.tyden.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články