Lukáš Langmajer jako básník. Manželce složil ódu na jejich vztah

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Langmajer Lukas
Zdroj: Profimedia

Lukáš Langmajer je nejen talentovaný herec, ale oplývá také jistým básnickým nadáním. Dokazuje to velmi často na svém instagramu, kde k fotografiím přidává vzletné texty. Naposledy přidal dojemnou ódu, kterou opěvuje výročí svatby, které nedávno s ženou oslavil.

Lukáš Langmajer je populární herec. Diváci ho kromě divadla můžou vidět v právě končícím seriálu TV Prima Slunečná, kde hraje postavu Viléma Fialy.

Báseň pro manželku

Sympatický herec je také velmi činorodý na sociálních sítích. Na instagram často přidává fotografie ze svého osobního života, které doplňuje originálními texty.

Fakt, že má mladší bratr Jiřího Langmajera „básnické střevo“ dokázal i tentokrát. Napsal totiž oslavnou báseň na jeho manželství s krásnou Lucií.

Schůzku si domluvili v nemocnici

Neváhal tam zakomponovat ne příliš romantické seznámení. „Ležel jsem v nemocnici v Českých Budějovicích, ležel, ztrápený moribundusem střevním. Bledý, hubený až hanba, kdy i krátce nabytý pocit slávy vyšel ven, v míse záchodové skončil ten bludný sen,“ napsal s humorem sobě vlastním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Langmajer (@lukaslangmajer)

I přes tehdejší indispozici si dokázal domluvit rozhovor pro tisk. Právě na něj dorazila jeho budoucí manželka. Herec nezapomněl zmínit, jak ho tehdy zaujalo její pozadí.

Třináct let a stále zamilováni

V lyrickém textu pak vyjmenovává, co vše s kráskou po boku prožil. Jak místo hospod začal navštěvovat čajovny, jak se přestěhovali z bytu do domu, a jak se jim podařilo přivést na svět dvě děti.

„Před 13 lety jsem plakal, když jsem ti říkal ano, neřekl bych jinak, má ženo. Miluji tě ♥️ veřejně i soukromě, všude a celým srdcem. Tvůj rypouš, oslík Plešoun, pupík povolený, hlavoun tvrdý. Patetik první, “ stojí v závěru dojemného instagramového vyznání.

Romantický i vtipný text ocenili jeho sledující, dokonce i seriálové kolegyně. „Vy jste lásky,“ napsala Eva Decastelo. „Krásné,“ přidala se Kateřina Kaira Hrachovcová.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články