Lukáš Hejlík ukázal své krásné bydlení. Odvaha kombinovat staré a nové kousky se mu vyplatila

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Veronika a Lukas Hejlikovi
Zdroj: Profimedia

Lukáš Hejlík pozval fanoušky k sobě domů prostřednictvím reportáže ze svého domova. S manželkou si zrekonstruovali byt k obrazu svému a nebáli se riskovat i kombinovat. Jejich odvaha se jim vyplatila a výsledkem je krásný interiér plný zajímavých prvků.

Herec má rád barvy, retro nábytek i moderní kousky. A všechno zmíněné u něj doma najdete.

Jedině Vršovice

Herec se před 12 lety přistěhoval do pražské čtvrti Vršovice a je tam dodnes velmi spokojený. Když hledal nové bydlení pro rodinu, tak zůstat ve Vršovicích bylo hlavním kritériem. Manželka pak měla jako požadavek hodně úložných prostor a prosvětlené místnosti.

„Byt jsme si vyhlédli v novostavbě, která se nám líbila, protože byla kousek od školy, a navíc kousek od Havlíčkových sadů, které máme rádi. Výhled z bytu je bezkonkurenční. Ten nám učaroval okamžitě,“ uvedl pro server iDNES.

Když opouštěli starý byt, vzali si prý většinu věcí a poté kombinovali staré a nové kousky. „Máme rádi věci jak z antiku, tak ultramoderní záležitosti.“

„Například vlastníme židli od českého designéra Petra Novagua a barové židle od české značky TON. Tam jsem mimochodem v tvrdém lockdownu den pracoval, a mohl si tak vyzkoušet, co taková výroba obnáší. Musím říct, že je to neuvěřitelné, jeden kousek projde 80 páry rukou,“ uvedl herec k tomu, jak svou domácnost vybavují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

I jeho sledující na instagramu si všimli některých výrazných kousků u něj doma. „Miluju naše lustry. Když cokoli vyfotím a přidám na instagram, první, čeho si lidé všímají, je knihovna, lustry a televize,“ říká se smíchem.

Nový byt se dočkal i televize

Co ve starém bytě rodina neměla, to je televize. Do nového bytu si ji však herec pořídil, ale měl specifické požadavky. Vybral si takovou, která se po vypnutí promění na umělecké dílo.

Namísto černé obrazovky si tak Lukáš Hejlík může prohlížet obrazy slavných malířů, jako jsou Pablo Picasso, Claude Monet, Vincent van Gogh nebo Paul Gauguin.

„The Frame mě nadchla právě díky tomu, že vypadá jako obraz a neruší interiér. Díky televizi máte přístup k uměleckým dílům z celého světa, my si vybrali a právě ,vystavujeme’ Gauguinovo dílo, které nám, myslím, dokonale zapadá do prostoru, a navíc je opravdu krásné. Televizi máme postavenou v rohu pokoje na nožičkách, přesto není po vypnutí poznat, že je to televize. To se mi zdá úžasné,“ nešetří chválou na novou televizi.

Byt je výsledkem představ obou partnerů, kdy se zapojili i odborníci, s nimiž některé záměry upravili. Zejména si manželé nechali poradit s koupelnou a kuchyní.

Díky jejich odvaze kombinovat staré a nové kousky vznikl příjemný interiér, který nejen krásně vypadá, ale hlavně se v něm dobře žije celé rodině.

Zdroje: iDNES, Instagram, Moderní byt

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články