Lukáš Hejlík si užívá dovolenou v Dominikánské republice s manželkou, která má nohy až do nebe

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lukas hejlik
Zdroj: Profimedia

Divadelní, filmový herec a milovník dobrého jídla Lukáš Hejlík je neustále v jednom kole. Nějaký ten odpočinek na pláži si už jednoduše zasloužil. Proto si společně se ženou po svátcích vyrazili někam, kde je sníh jen tak nezaskočí. Fanoušky už několik dní zásobuje dvojice fotkami z Dominikánské republiky.

Lukáš i jeho žena Veronika si užívají teplého počasí naplno. Už několikrát se pochlubili na Instagramu s tím, jak se mají dobře.

Fanouškům sice posílají do Čech alespoň trochu toho sluníčka, jasné ale je, že i tak jim spousta lidí minimálně trochu závidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Hejlíková (@veronika_hejlikova)

„Včerejší východ slunce,“ připsala například Veronika k jedné z fotografií, na které se společně s Lukášem usmívají na pláži.

Je vidět, že jsou nejen nadšení z dovolené, ale také zamilovaní. Její příspěvek byl také ihned oceněn mnoha srdíčky a milými komentáři.

Na dalším snímku pak Veronika pózuje se synem Vojtou a ukazuje své nekonečné dlouhé nohy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

Milovník kolektivních sportů

Lukáš si umí užívat opravdu naplno, a tak nepromarní jedinou příležitost k ojedinělému zážitku. Jeden z dnů na pláži strávil prý například hraním volejbalu s partičkou Rusů. „Včera jsem hrál s partou Rusů (to je tady 70% šance) plážový volejbal,“ pochlubil se.

„Hrál jsem to poprvé a bavilo mě to. Mega. Přiznám se, jsem lemra. Posilování, jóga, běh, strečink, občas něco zkusím. Ale nebaví mě to. A to u toho můžu poslouchat podcasty, objevovat hudbu, prostě mě to nebaví. Ale tyhle kolektivní partičkové sporty, to je bomba. To bych chtěl pěstovat i doma,“ zasnil se.

Ačkoli ukázal fanouškům něco nového, mnozí si začali stěžovat, že se Hejlík na dovolené sice odvázal, ale neposlal žádnou klasickou fotku z pláže, kterou se obvykle celebrity u moře chlubí. I to se tak pokusil herec napravit hned v následujícím příspěvku, který sledujícím poslal.

Tradiční zážitek z netradiční dovolené

„Pro všechny, co mi psali, že by chtěli vidět mojí válecí fotku. Tak jsem pátý den lehl. Dneska ani nemám na víc náladu. A po pěti minutách jsem vstal, abych to z wifiny postnul,“ zasmál se a poslal fanouškům fotografii, na které se slunečními brýlemi a kšiltovkou leží na lehátku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

A překvapivě se mu dostalo velkého ocenění. Mnoho lidí sice zajímají jeho netradiční zážitky, ale taková obyčejná fotka dokáže mnohé a komentáři se to pod ní tak jenom hemží. Alespoň při dalším ležení bude mít Hejlík co číst. „Krásný počasí, užívej, Luky. Tady padá bílý hnus,“ vzkazuje herci jedna z fanynek.

Je jasné, že si Hejlík užívá dovolenou nejen za sebe a svou manželku, ale i za všechny, kteří sedí doma a z okna pozorují zimní počasí. Tak snad ještě pár fotek na Instagramu přibyde, aby se sledující alespoň trochu zahřáli.

Zdroj: Instagram Veronika Hejlíková, Instagram Lukáš Hejlík  

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články