Lukáš Hejlík s manželkou si nepamatují, kdy měli svatbu. Odpověď hledali na fotkách z telefonu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lukas Hejlik
Zdroj: Nextfoto

Někdy se stane, že člověk zapomene na nějaké to důležité výročí. Nemělo by se ale jednat o svatbu. V případě herce Lukáše Hejlíka je to trochu složitější. On ani jeho manželka si totiž přesně nepamatují, kdy se vzali. Na tom, kdy slavit výročí, se tak občas nemohou dohodnout.

„Dal nás dohromady smutek. Četla jsem s Lukášem rozhovor, který vyzněl smutně, a já jsem v ten moment byla taky strašně smutná, tak jsem se rozhodla, že mu napíšu na facebooku,“ citoval Veroniku před časem server iDNES.

Jsou spolu v manželství od roku 2015. Vychovávají syna Vojtu a jsou šťastným a spokojeným párem. Den, kdy se vzali, je pro ně velmi důležitý, a slavit ho tak považují za nutnost. Jenže si nejsou jistí, kdy přesně k tomu došlo.

Co říká telefon

S vtipnou situací se pár svěřil na instagramu. „My totiž měli s Lukášem tak tajnou svatbu, že si nepamatujeme, jestli byla 17. 5., nebo 18. 5. Ale podle fotek v telefonu to bylo 17. 5. 2015. Jen my dva, svědci a fotografové. Plus teda Vojtík,“ napsala na svém profilu Veronika Hejlíková.

Doplnila, že to byl tehdy velmi hezký den. Ráno na chalupě zaspali, po obřadu si šli zahrát golf a rodině oznámili, že se vzali, až po týdnu. „A byla to ta nejlepší svatba, na které jsem kdy byla. Z těch celkových tří teda,“ vtipkuje Veronika závěrem.

Elegantní pár

I když měli svatbu jen malou, oběma to na ní velmi slušelo a fotek mají z události dost. Lukáš se o ně podělil na instagramu a je vidět, že po boku své manželky byl vždy velmi šťastný.

Elegantní pár se na prvním snímku usmívá, nevěsta v bílých šatech vypadá skvěle a jejího ženicha v modrém obleku by jí kdejaká žena nejspíš záviděla. I po letech jsou spolu Lukáš s Veronikou velmi spokojení a podle komentářů jim fanoušci jejich lásku přejí.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články