Lukáš Adamec stihl od SuperStar dvě děti a dvě svatby. Vítěz soutěže se loni podruhé oženil

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lukas Adamec
Zdroj: Profimedia

V roce 2011 se zapsal do povědomí lidí jako vítěz druhé řady soutěže Československá SuperStar. Lukáš Adamec se dodnes věnuje hudbě, kromě toho se stal také mistrem Slovenska ve vodním pólu. A nezahálel ani v osobním životě. Od skončení Superstar stihl dvě děti a také dvě svatby.

V roce 2018 přiznal hudebník krach svého prvního manželství. Se svou tehdejší ženou Miriam má dvě děti, které mu komplet změnily život.

I přesto ale nedokázala dvojice vztah udržet a situace vedla k rozvodu.

Časově vytížený

Po narození dětí byl hudebník šťastný, zároveň se ale bál toho, jak bude všechno zvládat.

„Když porovnám svůj život před narozením dětí a po něm, tak je to velká změna,“ cituje jeho slova Blesk.

„Jsem si vědom, že mám za děti zodpovědnost, proto pracuji, kolik mohu. Měl jsem velký strach, jak to bude, jak to finančně zvládnu, ale to asi zná mnoho rodičů,“ uvedl zpěvák.

Strach byl nakonec trochu oprávněný. Hudebník si totiž uvědomoval i to, že je poměrně hodně časově vytížený. Věnovat se sportu, hudbě i rodině nebylo snadné.

A nakonec i to bylo jedním z důvodů, proč došlo ke krachu manželství.

„Určitě i to bude jeden z důvodů, kterých je však mnohem více,“ řekl v roce 2018 s tím, že víc nechce situaci rozebírat.

Podruhé ženatý

Dnes je Adamcovi 36 let. A už několik měsíců je podruhé šťastně ženatý. Teprve v březnu roku 2021 se svěřil, že má už nějaký ten čas vztah se sympatickou zrzkou Zuzanou. Té řekl své ANO před oltářem loni v září.

O svatbě Lukáš informoval až poté, co ji prozradili na sociálních sítích hosté sdílející fotografie. Dvojice prožila svůj osudový den v hotelu ve Staré Lesné.

Zdroj: Blesk, Super, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články