Luděk Sobota zjistil, že syn není jeho. Nyní si užívá vnoučata a otravuje ho stáří

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
ludek sobota
Zdroj: Profimedia

Komika Luďka Sobotu teď není moc vidět. Na konci května oslavil 79. narozeniny a stáří mu prý vadí. Doslova ho otravuje, máme-li použít jeho slova. „Lepší už to nebude, to vím,“ řekl v rozhovoru pro deník Aha!. Užívá si klidu a vnoučat od syna Roberta. Věděli jste však, že před Robertem měl ještě jednoho syna? Problém je, že nebyl jeho.

Pokud jste viděli film Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli, tak si vzpomenete, že hlavního hrdinu zneužije těhotná žena, která mu následně poví, že je dítě jeho. Že se toto určitě nemůže stát? Luděk Sobota by o tom mohl vyprávět.

Syn nebyl jeho

Herec se poprvé oženil v 18 letech a udělal to jen proto, že musel. „Byla moje první. Vzali jsme se, když mi řekla, že je těhotná. Kdyby k tomu nedošlo, určitě bych si ji nevzal,“ řekl v rozhovoru pro Naše hvězdy.

Radost z narození syna ho však začala přecházet, když syn rostl. Herci bylo divné, že mu není vůbec podobný. Manželka se před ním doslova schovávala u svých rodičů a v Luďkovi rostlo podezření.

Jednou se opil a rozhodl se manželky zeptat. Pravda ho velmi bolela, ale postavil se k tomu jako správný chlap. Manželce sice neodpustil a rozvedl se s ní, ale až do dospělosti za nevlastního syna platil alimenty.

Ale nestýkali se, jak přiznal herec. „Jsme dva lidé, co spolu mají společné jen to, že si s nimi osud takhle zahrál.“

Po této zkušenosti si jistě dával větší pozor, ale to už nemusel. Starší syn Robert jako by mu z oka vypadl, stejně tak syn Láďa.

Od Roberta se už dočkal i vnoučat, takže je z něho děda. Se svým věkem má však herec problém se smířit.

Stáří ho otravuje

„Stáří mě otravuje, už raději nikam nechodím, nebaví mě to,“ uvedl ve zmíněném rozhovoru pro Aha!. Věk na něj dolehl a k denním procházkám se musí nutit. Chodí na ně jen proto, že mu prý prospívají.

Pořídil si dokonce krokoměr, aby si hlídal denní limit 5000 kroků. Procházky poté zakončuje na pivě nebo u své ženy Adrieny, která si kousek od jejich domu otevřela bar.

Mezi lidi chodí herec jen, když musí. Například na představení do Studia Ypsilon.

„Na zájezdy se mi už ale často nechce, jenže pak jsou lidé příjemní a jsem rád, že jsem tam jel,“ zakončil povídání o svých trápeních s věkem herec.

Zdroje: Aha!Naše hvězdy, MSN

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články