Luděk Sobota dopomohl k potratu sestry své manželky. Tvrdil, že dítě je jeho

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ludek sobota
Zdroj: Profimedia

Herec Luděk Sobota je známý především svým humorem, kterým umí každého odzbrojit. Před několika lety ale kývl na prosbu sestry své manželky, která za ním sama přišla.

Jak se ukázalo, Luděk je dobrák od kosti, ale bohužel nemyslel na následky, které ho potom pronásledovaly. Doslova si zažil peklo a nyní popsal, jak to všechno bylo. Sestra jeho manželky za ním přišla až do jeho kanceláře.

Na co Luděk kývl a vymstilo se mu?

„Když jsem ještě byl v Ústí, přišla za mnou do kanceláře Milu, ségra mojí manželky. Že nutně potřebuje pomoct. S manželem už měli dvě děti a další nechtěli. Jenže zase s ním přišla do jiného stavu,“ rozpovídal se herec.

Možná už tušíte, o co půjde, Luděk to vysvětluje dále: „Mladší si to asi nedokážou představit, ale tehdy o eventuálním potratu ženy rozhodovala taková komise, kde ovšem seděly většinou staré ženské. No a Milu si prostě myslela, že by jí určitě ten potrat nepovolily.“

„Chtěla, abych na tu komisi šel a tvrdil tam, že to dítě je moje, že to pak projde,“ svěřuje se Luděk v tištěné formě magazínu Téma. Nakonec udělal dobrý skutek, vůbec ale netušil, co po něm bude následovat. Členky komise se do něj samozřejmě pustily, napsal server ahaonline.cz.

V té době ještě nebyl tolik slavný

„A to vy si takhle klidně se sestrou vaší ženy? Fuj, to je hrozné!“ Já jsem tam zmateně postával a říkal jen: „No jo.“ A další baba spustila: „To takhle opravdu se sestrou!“ Sobota přiznává, že tomu vůbec nemohly uvěřit.

Nakonec se ale do toho sám zamotal. „A tak jsem hned upozorňoval, že s mojí sestrou ne, že se sestrou mojí ženy. No a pak se ptaly, kde je ta ‚soudružka‘. A to už jsem byl zpitomělej, že jim říkám: ‚To není soudružka, ale sestra mého muže.‘ Tak mě nakonec vyhodily s tím, ať nekecám blbosti,“ směje se dnes Sobota.

Potrat ale nakonec povolily. Luděk byl tenkrát rád, že ho ještě nikdo pořádně neznal, protože si myslí, že by to způsobilo jiný poprask, kdyby se taková informace dostala na veřejnost.

Zdroj: ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články