Lucy z Dallasu jako mladá odolávala drogám, které byly všude kolem. Dnes je z ní elegantní dáma

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Charlene Tilton
Zdroj: Profimedia

V seriálu Dallas z roku 1978 si Charlene Tilton zahrála okouzlující, ale tak trochu zákeřnou a prolhanou postavu Lucy. Bylo jí tehdy 17 let. S nástrahami showbyznysu se prý potýkala velmi těžce a hodně jí museli pomáhat zkušenější herečtí kolegové. Dnes byste ji možná nepoznali.

Podle serveru TV Guru jí jedna epizoda seriálu vynesla v přepočtu více než milion korun. Přesto jí ale finance dlouho nevydržely. Nejprve za to mohla zpronevěra ze strany její účetní, která skončila za své činy za mřížemi.

Potom ale přišla zákeřná nemoc její matky, na kterou se herečka rozhodla přispět velké peníze. „Moje matka byla mnoho let velmi nemocná. A pak na konci svého života byla 19 měsíců na dýchacím přístroji. Zaplatila jsem jí všechny účty za lékařskou péči,” zavzpomínala Charlene pro Page Six.

Drogy byly všude kolem

V 80. letech byla Charlene nezkušená mladá žena, která se seznamovala s nástrahami showbyznysu. Starší kolegové ji prý chránili například před drogami, které byly zkrátka všude kolem ní.

„Ve slavném newyorském nočním klubu Studio 54 to tehdy jelo. Jakmile jsem vešla do dveří, zeptali se mě, co si dám. Řekla jsem, že colu (slangově „coke“), a přinesli mi kokain, který jsem odmítla. Kokain byl tehdy opravdu všude,“ cituje herečku iDNES.

Těžkou životní ztrátu překonávala dlouhé měsíce

V roce 2009 zemřel herečce její snoubenec kameraman Cheddy D. Hart. Bylo mu 54 let. Ztráta byla pro Charlene velmi bolestivá a později přiznala, že dlouho trpěla depresemi, nevycházela z domu a nebavila se s lidmi.

V roce 2012 se nicméně vrátila ke své nejslavnější roli, tedy k Lucy, kterou si zahrála opět v seriálu Dallas, když se začalo připravovat jeho nové pokračování. I dnes se Charlene Tilton věnuje herectví.

Stala se z ní pohledná dáma, která ve svém věku 65 let vypadá stále skvěle. Udržuje se v kondici, snaží se brát život s nadhledem a pozitivně. Každou překážku, co jí přijde do cesty, překročí. A i když to někdy nebylo snadné, nakonec se se všemi problémy dokázala vypořádat.

Zdroj: TV Guru, Aha!, Život v Česku, iDNES, Page Six

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články