Lucinka od Bohuše Matuše se pořád potýká s hloupými komentáři. Kritikům vzkazuje jen jedno

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
matusova lucie bohus matus
Zdroj: Profimedia

Lucinka, i když je velmi mladá, se nebojí pustit do kritiků, kteří ji a jejího manžela Bohuše Matuše neustále kritizují. Ať se jedná o jejich vztah jako takový, svatbu nebo společné dítě.

Věkový rozdíl mezi nimi je 30 let, ničemu to ale nebrání a svou láskou si jsou jistí. Všem lidem, kteří je nejen kritizují, ale především jim asi závidí, vzkázala mladičká maminka jasnou zprávu, kterou jim chce dát najevo, co si o nich myslí.

Na začátku vztahu to bylo těžké přijmout

Lucinka se s Bohušem Matušem dala dohromady v patnácti letech, nyní už je plnoletá. Během těch let si ale prošla mnoha věcmi. Vztahem se slavným zpěvákem se jí život obrátil vzhůru nohama a musela bojovat hlavně s médii.

Jakkoliv ji předtím sebrala slova, která byla kritická vůči ní, dnes už se umí proti nim postavit. „S hloupými komentáři se setkávám neustále, ale pro mě to jsou primitivní lidé, kteří se doma nudí. Ze začátku mi to hodně vadilo, nechápala jsem, co je komu do toho.“

„Nemohla jsem skousnout hlavně lživé články, teď už jsem si zvykla, že to jiné nebude a neřeším to, pokud to tedy není přes čáru,“ řekla Lucinka pro ŽivotvČesku.cz. Bohužel, ve společnosti není přijatelné, když je žena o tolik mladší než její manžel.

Veřejnost to bere jinak než například vztah Felixe Slováčka a jeho mladé milenky Lucie. Mezi nimi byl také velký věkový rozdíl, ale na rozdíl od Matuše Felix nelovil mezi studentkami. Je ale vidět, že jejich vztah taková kritika jen posiluje a jsou spolu velmi šťastní.

Toužila mít rodinu velmi brzy

Lucie se pro server také svěřila, jak si užívá svou mateřskou roli a jestli bude někdy i další potomek. Ani jeden by se mu nebránil. Lucinka ale pro ahaonline.cz prozradila, že si teď chce Natálku užít a druhé miminko by případně bylo až za několik let.

„Když jsem chodila do školky, chtěla jsem si pořád dokola hrát na rodinu. Záviděla jsem každému, kdo měl mladšího sourozence, a tak jsem si o něj psala každý rok Ježíškovi. To jsem si ale ještě myslela, že se dá miminko sehnat v hračkářství,“ svěřila se.

„Každý rok mi však nadělil pouze panenku. Minulé Vánoce se to konečně změnilo a já mám svou vytouženou úžasnou holčičku,“ netají se Lucie nadšením. S péčí jí hodně pomáhá manžel, kvůli covidovým opatřením během posledních pár měsíců nebylo tolik práce jako dřív. Pokud by i s dalším dítětem pomáhal jako doposud, Lucinka se nebrání velké rodině.

Zdroj: ahaonline.cz, ŽivotvČesku.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články