Lucii Vondráčkovou v dětství stříhali podle kastrolu. Takto jste ji neznali ani v Marmeládě

od František Olša
2 minuty čtení
Lucie Vondrackova
Zdroj: Profimedia

Život v zahraničí může přinést nespočet zážitků. Pokud tam pak žijete po dobu několika let, vaše zážitky jsou třikrát silnější. Pojďme se podívat na zpěvačku, která tuto zkušenost má a před nedávnem se pochlubila fotografií, kterou jen tak neuvidíte.

Lucie Vondráčková je česká zpěvačka a herečka. V mládí vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři. Již od mala se objevovala před kamerami a proslavila se také díky několika hitům.

Vzpomínka na mládí

Mnozí z nás si pamatují malou Lucii, která se objevovala jako moderátorka pořadu Marmeláda. Málokdo však ví, jak vypadala neteř zpěvačky Heleny Vondráčkové v tom nejmladším věku.

Před nedávnem se však fanouškům naskytla možnost podívat se na malou Lucinku. Pravděpodobně byste jí nepoznali, při moderování pořadu pro mládež už totiž vypadala úplně jinak. Posuďte sami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial)

Lucie se na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií, na které se jako malé dítko roztomile usmívá . Svým fanouškům popřála dobré ráno a přidala krásný citát od Ralpha Smarta: „Nemůžete vždy čekat na dokonalý čas, někdy se musíte odvážit skočit.“

Život v zahraničí

Zpěvačka se pravděpodobně tímto citátem řídí celý život. Skočit se doopravdy odvážila, před pár lety se totiž na nějakou dobu odstěhovala do Kanady. V mrazivém státě však nezůstala dlouho.

V Kanadě žila se svými syny Matyášem a Adamem. Ty na svět přivedla, když byla v manželství s českým hokejovým útočníkem Tomášem Plekancem. Před pár lety se však rozhodli pro rozvod. Po rozvodu udělal kanadský soud zásadní rozhodnutí.

Lucie se i s dětmi musela vrátit zpět do rodné vlasti a nenesla to dvakrát dobře. V Kanadě si už totiž stihla najít přátele, dokonce i o práci neměla nouzi. Zpěvačka se právě kvůli ní pravidelně do země vrací.

Aktuálně to však umělci nemají jednoduché. Lucie na svém instagramovém profilu propaguje své oblíbené produkty a snad se již brzy objeví zpět ve vyprodaných halách.

Autor: Štěpán Pacík

Související články