Lucii Křížkovou zachránil v těžké finanční situaci instagram. Teď už naštěstí není na všechno sama

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lucie Krizkova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Křížková byla dlouhou dobu na všechno sama. Když byl její muž David ve vězení, nebylo to pro ni snadné. Dokonce přiznává, že měla i finanční problémy. Teď je ale její muž doma a se vším jí opět pomáhá.

Lucie s Davidem mají dvě děti. Když musela Křížková rodinu živit najednou jen ze svého platu, bylo to pro ni těžké. Přiznává, že krizi překonala jenom díky instagramu.

Pomohl i během lockdownu

Lucie měla původně jenom facebook. Nepřemýšlela o tom, že by byla aktivní na dalších sociálních sítích. Z finančního hlediska si ale nakonec musela založit instagram, který jí v tomto ohledu vytrhl trn z paty.

„Já jsem do instagramu původně ani nechtěla jít, měla jsem jen facebook a nic moc dalšího jsem neřešila. Ale na instagramu jsem viděla určitý reklamní potenciál, který už v roce 2015, když jsem si účet zakládala, nebyl zanedbatelný. Líbila se mi taky možnost promluvit k většímu množství lidí zcela nezkresleně, autenticky,“ vysvětluje pro iGlanc.

Doplnila, že především v době koronavirové krize byla možnost vydělávání pomocí této sociální sítě opravdu důležitá. Nyní je už její muž naštěstí doma, se starostí o děti pomáhá a finančně nemá rodina problémy.

Na instagramu sdílí zážitky

Původně si zakládala instagram proto, aby jí pomohl se dostat z těžké finanční situace. Samozřejmě ho dnes ale Lucie používá i k tomu, aby s fanoušky sdílela zážitky ze svého života. A stejně to má i její muž.

Nedávno se tak na sociální síti například objevila fotka nadšeného tatínka, který slaví úspěchy své dcery na gymnastických závodech. Je vidět, že si po měsících ve vězení nyní rodiny užívá o to víc.

Zdroj: iGlanc, Blesk, Lifee, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články