Lucie Vondráčková ukázala svůj vylepšený domov. Odpočívat může v bazénu i na molu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Vondráčková má v Praze na jednom pozemku hned dva domy. Je tedy jasné, že práce kolem nich je pořád hodně. Vnitřní prostory má již vyřešené podle sebe a také zahrada začíná vypadat dobře.


Lucie si všechno dělá podle sebe, a tak není divu, že chvíli potrvá, než bude všechno hotové. Zpěvačka si domy koupila za neuvěřitelných 24 milionů korun. Peníze získala z prodeje bytu, který měla na Kavčích horách, informoval deník Blesk. Další peníze dostala z vyrovnání po rozvodu.

Rekonstrukce domu je hotová, nyní je na řadě zahrada

Vondráčková chce mít bydlení pro sebe a své dva syny podle svého gusta. Proto v jejím sídle najdete hlavně přírodní materiály, nejvíce dřevo. Cihlové stěny domu zachovala, stejně tak i dřevěné podlahy.

Uprostřed hlavní místnosti pak najdete velký krb na dřevo, který bude využívaným místem hlavně v zimě. A protože léto je v plném proudu a Lucie může být venku, přesunula se na zahradu a zvelebuje ji.

„Konečně! Skoro dodělaná zahrada. Jak to vypadá u vás? Dřív mě naprosto nebavilo u babičky na zahradě pomáhat… teď bych tam trávila každou minutu…,“ nechala se slyšet zpěvačka ve svých stories na instagramu.

Příroda všude kolem domova

Na její zahradě najdete nejen bazén, který je dnes „povinnou“ výbavou. U bazénu má zpěvačka a herečka dřevěné molo se schůdky. Bazén je totiž zapuštěný do země, kolem něj jsou vysázené keříky a kamínky jsou v betonové zdi. Zapomeňte na klasické bazény, které se přikrývají plachtou.

Lucie miluje přírodu a chce jí být obklopená nejen doma, ale také venku. Její bydlení si tak na první pohled zamilujete. Velký dům je možná pro tři lidi až příliš, prozatím zde totiž kromě ní bydlí pouze její dva synové Matyáš a Adam.

Protože je však Lucie krásná žena, bude jen otázkou času, kdy se objeví nový partner. Ještě nedávno byla spojována s Petrem Vojnarem, i když se hodně spekulovalo o tom, jestli to mezi nimi je skutečná láska, nebo je to reklamní tah.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články