Lucie Vondráčková se zmínila o jistém nežádoucím dědictví z otcovy strany. Jsou to vrásky pod očima

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
lucie vondrackovva
Zdroj: Profimedia

Možná jste se právě zarazili, protože jste o smrti Jiřího Vondráčka nikde nečetli, tak jak mohla jeho dcera Lucie něco dědit? Nebojte se, Jiří Vondráček se těší dobrému zdraví. Řeč je totiž o jiném dědictví.

Lucie Vondráčková mlží

O Lucii Vondráčkové se v poslední době píše mnoho. Jak by také ne, její život prošel mnoha změnami! Když otec jejích dvou synů Tomáš Plekanec požádal o rozvod, Lucie se musela se syny vrátit do České republiky a překopat celý svůj život. A dnes, když se nepíše přímo o Lucce, píše se o jejích reakcích na nový život exmanžela.

V poslední době se však hlavním tématem stal vztah s Petrem Vojnarem. Respektive spíše nevztah. Šlo totiž o první vztah po rozvodu, který Lucie médiím přiznala. Zprvu vše vypadalo zalité sluncem, ale poté si média začala všímat, že ti dva spolu nikde nebyli dlouho k vidění.

Od té doby se jich při každém rozhovoru všichni ptají, zda jsou stále spolu a všichni se dozvídají stejnou odpověď – bez komentáře.

Co zdědila po tatínkovi?

Každopádně ať už spolu jsou, nebo ne, Lucie se nedávno zmínila o jistém nežádoucím dědictví z otcovy strany.

Zpěvačka totiž po otci zdědila své vrásky. Konkrétně jde o vrásky v oblasti očí, které jsou, jak Lucie uvádí, od smíchu.

Téma svého osobního života Lucie příliš nekomentuje, o to otevřeněji nyní promluvila o spolupráci s firmou na krémy. Uvedla, že je začala používat pravidelně a zatím si je nemůže vynachválit. Zejména krémy na ruce, které jí pomohly s atopickým ekzémem. Ten se jí dle jejích slov po porodu ještě zhoršil, a krémy jí tedy velmi pomáhají.

A v souvislosti s krémy uvedla, že zjistila, že má alergii na čokoládu. Vzala to s nadhledem, za což jí patří náš obdiv, protože pro mnoho z nás by toto byla velmi bolavá zpráva.

Zdroj: Aha

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články