Lucie Vondráčková se razantně vyjádřila ke svému soukromí. Zmínila fotky z rozvodu, nemocnice i porodu obou synů

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackovou
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková je dnes a denně v médiích kvůli svému vztahu s bývalým zpěvákem Petrem Vojnarem. Jejich vztah je plný tajemství, o kterých ale Lucie mluvit nechce.

S tím se svěřila také svým fanouškům na Instagramu, kterým sdělila, že na veřejnosti o svém soukromí mluvit nebude a neplánuje to ani do budoucna. Lidé by se měli zajímat především o její tvorbu, kterou se neustále snaží vylepšovat, a sledovat její nové projekty, nechala se slyšet.

Opravdoví fanoušci pochopí, že se chce dělit jen o práci

„Rozmohl se nám tady takový nešvar… všechno by se totiž mělo podle bulváru hlásit… svatby, lásky, momentální rodinné situace, nové vztahy, porody…“ začala svůj příspěvek zpěvačka, která k němu dokonce připojila vlastní fotografii.

„Takže takhle: nedávala jsem na FB ani fotky ze svatby, ani z oslav narozenin, ani z rozvodu, ani z nemocnice, ani z narození svých dvou synů… necítím, že bych měla…pracujeme všichni na krásných projektech,“ vysvětlila Lucie, která si myslí, že každý by měl mít právo na soukromí.

Pokud Lucii chcete sledovat, musíte si zvyknout na to, že uvidíte hlavně její pracovní projekty. „Na písničkách, na filmech, na divadelních představeních… A to je to, o co se tu chci s vámi vždycky podělit. A tak to dělám.“

Krásná Lucie se k bulváru vyjádřila stejně jako Brodská

„Donucovací bulvár, systém o ‚mlžení, zatajování, nezveřejňování‘ je prostě jen o tom, že se s ním většina z nás nechce bavit o soukromí. Díky, že tu jste se mnou a sledujete naši pracovní jízdu a že mě v tomhle všem tak podporujete a chápete. Vaše L,“ rozloučila se Lucie.

Na snímku, který si sama nafotila, jí to velmi sluší, a vypadá to, že je spokojená nejen v pracovním životě. S Petrem Vojnarem je spojována již několik měsíců, společně ale netráví příliš mnoho času, právě proto, že je rozdělují různé projekty, na kterých pracují.

Co ale mají společného, je smysl pro humor a také jejich děti – Lucie má dva syny, Vojnar má jednoho. Možná právě proto, že se spolu na veřejnosti moc neobjevují, se neustále vytvářejí nové a nové zprávy o jejich rozchodu, nebo naopak svatbě.

Není tak divu, že se Lucie rozhodla vyjádřit a své fanoušky přesvědčit o tom, že své soukromí si bude chránit.

Lucie ale není jediná, kdo se vyjádřil k bulvárním plátkům. Jak upozornili fanoušci, také Tereza Brodská musela uvést na pravou míru, jak to má se svou maminkou, kterou měla nazvat „ležákem“. Jelikož české osobnosti nemají moc možností, jak se bránit, využívají sociální sítě.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články