Lucie Vondráčková promluvila o nebezpečných stalkerech. Přemýšlí, že bude chodit na sebeobranu

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková je v plném pracovním nasazení. Vydala desku, kterou točila na Slovensku, z rádií z ní její singly a aktivně se věnuje i propagaci své nové hudby. Nedávno zavítala do Show Jana Krause, kde se rozpovídala o nebezpečných stalkerech.

Vondráčková s Krausem probrala své nové album Láskověty. „Každá z těch písniček je hodně o lásce. Buď o té, co je za námi, nebo co je před námi, nebo co ještě bolí a tak,“ nechala se slyšet.

Na romantiku už ji neužije

Rozpovídala se také o romantice, kterou využívá jako téma svých písní. Její život už o ní ale není, Vondráčková se totiž cítí především jako máma dvou dětí.

„Já mám doma dva chlapečky, jednomu je deset, druhému šest, takže já už moc nějaké romantické sny neřeším,“ řekla v pořadu.

Lucie po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem našla štěstí u moderátora Petra Vojnara, s nímž tvoří pár několik měsíců. Zda spolu strávili Štědrý den, ale neprozradila.

Stalker na ni čekal doma na verandě

O to více se rozpovídala o svých nápadnících, kteří ale mnohdy překročí hranici slušnosti. Jak jinak si vysvětlit, že se zpěvačka musí potýkat se stalkingem.

Nebezpečná aktivita, kdy vás pronásleduje nějaká osoba, se jí bohužel nevyhnula. Dokonce od sebe musela odhánět tři muže, kteří jí znepříjemňovali život.

„Měla jsem teď tři stalkery, které jsem musela odhánět. Jeden dokonce přelezl plot, takže jsem musela všude dát kamery, přijeli policajti a tak,“ svěřila se.

„Sedl si na verandu a já jsem přišla s kluky z nějakého tréninku a říkám, člověče, co tady děláte? A on: no, čekám na tebe, ne? A já, aha, my se známe? A on, no ne. Ale já tě znám! Nakonec z něj vypadlo, že by si mě rád vzal,“ šokovala Vondráčková svým vyjádřením.

Kromě stalkerů má Vondráčková problémy i s bulvárními fotografy, kteří slídí kolem jejího domu. Dle iDnes.cz se kvůli nim její synové dokonce bojí. Možná i proto umělkyně zvažuje, že začne chodit na nějaký kurz sebeobrany.

Zdroj: Show Jana Krause, iDnes.cz


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články