Lucie Vondráčková otevřeně promluvila o Lucii Šafářové. Řekla také, jak zvládají střídavou péči

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Lucie Vondráčková už nějaký čas tvoří pár s moderátorem Petrem Vojnarem. O jejich vztahu se v médiích poměrně hodně mluví, stejně tak se ale dříve řešil její vztah s Tomášem Plekancem. Nejen o rozchodu promluvila v rozhovoru v pořadu FACE TO FACE internetové televize Stream.cz.

Během delšího rozhovoru se zpěvačka stihla vyjádřit k celé řadě témat. Kromě vlastní rodiny mluvila i o práci, když ale přišla řada na slova o jejím bývalém manželovi, bylo na ní znát, že se jí o rozvodu příliš mluvit nechce. Přesto nakonec moderátorovi Renému Kekelymu na dotazy odpověděla.

Podle jejích slov se rozhodně s Plekancem nerozvedla proto, že by byli oba slavní a nešlo to dohromady, ani kvůli tomu, že on je sportovec a ona se věnuje hudbě, jak moderátor podotkl. Ale řekla, že si podle jejího názoru vybral novou partnerku Plekanec dobře a skvěle mu to s ní funguje.

Jeho partnerkou, která mu před časem dokonce řekla své ano, je tenistka Lucie Šafářová. Se sportovkyní mají hodně společného, a ačkoli je úplně jiná než Plekancova první žena, zdá se, že Tomáš našel svou spřízněnou duši, se kterou je šťastný.

Ničeho nelituji

„Já jim držím palce. Nelituji ničeho, protože to bylo moc krásných 8 let,“ nechala se slyšet. Když mluvila o tom, jak funguje střídavá péče o děti, zaskočila celou řadu fanoušků tím, jak bezproblémově působila: „Myslím, že jsme našli takový pěkný balanc, kluci nám dělají radost,“ prohlásila.

„Všechno je tak, jak mělo být. Já jsem je vedla od začátku hodně ke sportu, protože jsem chtěla, aby měli nějakou činnost, kterou budou mít rádi a která bude zdravá,“ odpověděla na dotaz, zda jsou děti více na sport, nebo na umění. Navíc o synech prohlásila, že jsou to jediní dva muži jejího života.

Umění je pro muže nedůstojné

Ačkoli se tak možná zdá, že jsou děti více po tatínkovi, je to i zásluhou jejich matky, která prý doufá, že je vede správným směrem. „U mě vždy byly důležité i knížky, to je další taková linie, do které se je snažím dostat,“ přiznala, aby ukázala, že i do umění se snaží děti přemluvit.

„Jestli si nakonec vyberou něco uměleckého, to je na nich. Já si ale myslím, že u těch uměleckých činností, ať už jde o herectví, nebo zpívání, je to pro kluky takové nedůstojné. Byla bych raději, aby si našli něco, kam je srdce povede,“ zasmála se Vondráčková.

V rozsáhlém rozhovoru pro FACE TO FACE se pak Lucie rozpovídala ještě o svých dalších životních partnerech, o rodině, koníčcích a mnoha dalším. Rozhovorem rozhodně prozradila fanouškům celou řadu detailů ze svého života a objasnila spoustu věcí, které možná vyžadovaly odpověď.

Zdroj: stream.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články