Lucie Vondráčková na Českém slavíkovi ostrouhala. Zbylo na ni pouze bramborové místo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková letos na Českém slavíkovi nezískala žádnou cenu. Zůstalo pro ni pouze čtvrté místo, i když se předpokládalo, že se umístí na třetí pozici, jako tomu bylo několik let předtím.

Fanoušci tentokrát Lucii nepodrželi a neposlali jí dostatečný počet hlasů, který by ji udržel ve hře. Svou milovanou zpěvačku tak nechali propadnout až na bramborovou pozici, ze které určitě nebyla nadšená.

Překvapení to bylo pro samotnou zpěvačku

I sama Lucie byla překvapená, že skončila až na čtvrtém místě. Poslední dobou je o ní hodně slyšet, a to nejen díky písničkám, ale také kvůli vztahu s Petrem Vojnarem, o kterém si mnozí mysleli, že je jenom reklamní tah.

Vztah jim ale pouze kvete a je jasné, že se jedná o opravdovou lásku. Na letošní slavičí cenu to ale bohužel nestačilo. „Moc díky za vaše hlasy a podporu. Vážím si toho nesmírně. Dnes už zase Slovensko a překvapení už zítra,“ uvedla Lucie na sociálních sítích.

Lucie se k cenám vyjádřila po skončení přímého přenosu. Podle informací Expresu se tato zpráva fanoušků dotkla a káli se. Poklonu jí tak vysekli alespoň v komentářích, kde nešetřili superlativy.

Fanoušci sice napsali chválu, ale slavík už nepřiletí

„Když byla Bílá druhá, myslela jsem, že první místo je vaše, ale nevadí, zpíváte krásně a za rok to bude jinak,“ napsala jedna fanynka. „Lucinko, byla jste nejkrásnější na slavíku. Měla jste být zlatý slavík vy! Bylo by to spravedlivé,“ doplnila ji další.

Bronzový slavík už ale nepřiletí, alespoň ne letos. Ten získala Eva Burešová, kterou známe většinou jako herečku, ale vypadá to, že se jí daří také na pěvecké scéně. A chce se na ní udržet co nejdéle.

Pro super.cz Eva uvedla: „Svým fanouškům můžu slíbit, že budou další nové písničky. Bude jich spousta. To ocenění mě strašně nakoplo. Znamená to pro mě mnohem víc, než si lidi můžou myslet. Naznačilo mi to, že jdu tím správným směrem.“

Zdroj: ahaonline.cz, expres, super.cz

Autor: Raina Tomanová


Související články