Lucie Vondráčková chodí všude pěšky. Pochvaluje si také vedlejší efekt chůze

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Přes 10 let se neobjevila v žádném muzikálu. Kvůli dětem si dávala Lucie Vondráčková pauzu, věnovala se pouze hudbě a na divadelních prknech se neukázala. Teď se rozhodla, že je už načase to změnit. Stane se jednou z hlavních hvězd připravovaného muzikálu Vánoční zázrak.

„Vracím se možná po dvanácti letech do muzikálu,“ oznámila na tiskové konferenci v Divadle Broadway. Muzikál Janka Ledeckého ji prý oslovil na první dobrou a nemusela dvakrát přemýšlet nad tím, zda nabídku přijme.

„Miluji Vánoce, mám ráda Jankovy vánoční písničky a ráda dělám věci pro děti, to se nedalo odmítnout,“ řekla. Právě kvůli vlastním dětem původně svou kariéru v muzikálech přerušila, teď se zdá, že se pro dětské publikum opět vrací k tomu, v čem ji kdysi fanoušci milovali.

Udržuje se v kondici

Ve svých 42 letech někteří lidé Lucii vyčítají, že se zastavila tak trochu na začátku tohoto století. Nosí oblečení, které sedí více tehdejším dvacetiletým lidem, zpívá jen o naivní lásce, nikam se neposouvá. Jiní ale mají pocit, že právě díky tomu je Lucka stále plná energie a dobré nálady.

Navíc se tak udržuje psychicky v mladém věku a přibývající léta na sobě nepozoruje. To, že je ve skvělé kondici, má na svědomí také její smysl pro zdravý pohyb. „Chodím všude pěšky, čistí mi to hlavu a člověk má spoustu nápadů, a ještě jako vedlejší efekt zhubne,“ prozradila.

Fanoušci mohou Lucii její postavu závidět a někteří se ptají, zda kromě chůze provozuje i nějaký další sport nebo drží diety. Na to ale zpěvačka s úsměvem odpovídá, že nic takového u ní nehrozí, že se rozhodně nijak nenamáhá, pouze se snaží žít trochu zdravě.

Ztráta času

S tím, že Lucie používá dopravu jen minimálně a kudy může, tudy chodí pěšky, mají někteří problém. „Několik lidí mi říkalo, že je to obrovská ztráta času, pro mě vždy byla ztráta času chodit do posilovny, myslím, že neexistuje globální recept, každý si musí najít své,“ vysvětlila.

V současné době už se Vondráčková těší, až se opět vrátí na jeviště divadla. Její děti ji uvidí jako herečku v muzikálu úplně poprvé a je jasné, že se na to těší obě strany. „Kluci mě neviděli, znají mě jako dabingovou herečku, možná viděli nějakou pohádku, ale na jevišti ještě ne,“ usmívá se Lucie.

Tak snad nakonec všechno dobře dopadne a Lucie bude opět předvádět skvělé výkony, za které ji fanoušci odmění potleskem a její dva kluci na ní budou hrdí. Nic by si totiž nepřála víc, než aby její synové mohli kamarádům říci, jak moc skvělá jejich maminka je.

Zdroj: Super, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články