Lucie Vágnerová z Ordinace v růžové zahradě prozradila, jak se udržuje fit. Vděčí za to 5000 let starému cvičení

od František Olša
2 minuty čtení
Ivana Jiresova
Zdroj: Martin Hykl CZECH NEWS CENTER / CNC / Profimedia

Cvičení přináší do života nejrůznější benefity. Psychická pohoda, svaly a krásné tělo v plavkách, toho všeho můžete dosáhnout díky pravidelnému pohybu. Své o tom ví i česká herečka, která je známá z televizních obrazovek.

Ivana Jirešová je česká televizní a divadelní herečka. Nejznámější se stala díky seriálu Ordinace v růžové zahradě. V minulosti vystudovala Pražskou konzervatoř, objevila se v několika českých muzikálech.

Sportem ku zdraví

Ivana všem fanouškům ukázala, že o své zdraví dbá i v době pandemie. Před nedávnem totiž ukázala fotografie, na kterých se ukázala v pozicích, jež zvládne málokdo. Pokud jste pak milovníky jógy, určitě pochopíte, jak těžké je tyto pozice provést.

Herečka se na svém instagramovém profilu ukázala v několika jogínských pozicích. Tyto fotografie vznikly pro jeden časopis  a současně ve spolupráci se společností, která vyrábí zdravé deodoranty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivana Jirešová (@ivanajiresova)

Krásně vypracované tělo známé herečky jsme měli možnost vidět již několikrát. Ivana totiž není žádný začátečník a moc dobře ví, jak si udržet zdravé tělo i ducha. Pravidelným cvičením jógy motivuje nejednoho fanouška.

Ivana se dokonce vydala na hory, kde si v hotelu s krásným výhledem dala řádně do těla. Ke svému pobytu dodala: „Místo, kam se budu vždycky vracet! Hory, klid, vytopený sál, nadčasový interiér s obrovskými okny a výhledem na kopce.“

S jógou můžete začít i vy

Pokud obdivujete tělo krásné herečky, neváhejte a s jógou začněte také. Začátky mohou být trochu náročnější, ale klid, který ucítíte uvnitř vašeho těla, je k nezaplacení. Ivana si sama vyzkoušela ty nejlepší produkty a na sociálních sítích můžete najít doporučení přímo od ní.

A pro ty, kteří už jógu nějaký ten pátek pravidelně cvičí, máme pár zajímavostí, které jste určitě netušili. Věděli jste například, že jóga je stará více než pět tisíc let a je jednou z nejstarších známých fyzikálních disciplín na světě?

Kdo ví, proč si Ivana jógu tolik oblíbila. Jedna zajímavost by nám však mohla jednoduše odpovědět. Jóga společně s meditací pomáhá k oddálení stárnutí. Třiačtyřicetiletá herečka na svůj věk vůbec nevypadá, dokonce působí každým dnem mladší.

Cvičení jógy zvyšuje váš imunitní systém, což je speciálně v této době velké plus. Ivaně přejeme, ať ji cvičení jógy i nadále naplňuje a budeme se těšit na další příspěvky, ve kterých ukáže svůj progres.

Zdroj: Instagram Ivany Jirešové, Brig Newspaper

Autor: Štěpán Pacík

Související články