Lucie Štěpánková natočila intimní scénu s manželem. Bylo to pro ni složité

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lucie Stepankova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Štěpánková je herečka, která je v současné době známá například svou rolí ve Zlaté labuti. V minulosti se ale objevila i v mnoha dalších seriálech, ke kterým patří například Pojišťovna štěstí, Vyprávěj nebo Případy 1. oddělení.

Dříve hrávala spíše pozitivní postavy. V Ulici i v seriálu Vyprávěj měla milé role, ve kterých byla sympatická a lidé ji milovali. V Případech 1. oddělení se ale proměnila v zákeřnou potvoru.

„Lidi na ulici nebo v obchodě mě doteď oslovují a říkají, že jsem pěkná mrcha,“ svěřila se serveru Aha! „Ale nikdy se mi nestalo, že by mi kvůli tomu třeba neprodali rohlík,“ doplňuje s úsměvem.

Dcerám v herectví bránit nebude

I když si na vlastní kůži vyzkoušela, že je někdy práce herečky složitá, rozhodla se, že pokud ji budou chtít dcery v jejích krocích následovat, rozhodně jim nebude bránit.

„Chci, aby dělaly, co je baví. To je to nejdůležitější. Herecká práce je samozřejmě krásná, také skýtá hodně překážek, není jednoduché se prosadit. Takže je určitě budu varovat, ale stát v cestě jim nebudu,“ svěřila se pro iDNES.

Problémy v Případech 1. oddělení

V loňském roce měla premiéru poslední série seriálu Případy 1. oddělení, kde si Lucie Štěpánková zahrála nesympatickou policejní ředitelku. Dostat se do role pro ni prý nebylo snadné.

„Začátky pro mě úplně jednoduché nebyly,“ přiznává. Doplňuje, že se ale nakonec s rolí sžila, protože díky tomu dostala od režiséra možnost zahrát si také v minisérii Matematika zločinu, kde jejího seriálového manžela hraje její skutečný manžel herec Radek Žák.

Tam zjistila, že zahrát si intimní scénu s vlastním manželem je někdy složitější, než ji sehrát s jiným hercem. „Takhle jsem opravdu měla pocit, že mi celý štáb kouká přímo do ložnice, a styděla jsem se,“ vysvětluje.

Zdroj: Aha!, iDNES, Novinky, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články