Lucie Šafářová zvěčnila Tomáše Plekance s oběma jejich dětmi a práskla na něj, že si po hlídání rád přihne

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Safarova Lucie
Zdroj: PATRIK UHLÍŘ / MAFRA / Profimedia

V neděli se slavil den otců. Instagram se tak hemžil všemi možnými přáními, a to jak od dětí, tak také od maminek, které děkovaly svým partnerům za to, že jsou skvělí otcové. Jednou z nich byla i bývalá tenistka Lucie Šafářová, která navíc přidala krásnou rodinnou fotografii.

U manželů Plekancových musí být v poslední době pořádně veselo. Před měsícem jim totiž do rodiny přibyl nový člen, a to syn Oliver.

Celkem mají čtyři děti

Společně mají ještě dvouapůlletou dceru Leontýnku. Z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou má Tomáš Plekanec dva syny, a to osmiletého Matyáše a šestiletého Adama.

Když se všichni sejdou, musí to být zřejmě pořádná divočina. Jak se ale slavná tenistka svěřila v neděli na svém instagramu, její manžel to zvládá s přehledem.

Prozradila Plekancovo tajemství

Jako důkaz přidala fotografii, na které je zachycen hokejista se svými dvěma nejmladšími dětmi. A podle snímku to vypadá, že to zvládá levou zadní.

„Všechno nejlepší všem tatínkům! Tomáš Plekanec – 4 děti a zvládá je všechny v klídečku!“ napsala sympatická maminka k fotografii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Safarova (@lucie.safarova)

Na svého milovaného muže navíc práskla ještě jednu věc. Údajně si po hlídání rád dá trochu vína či piva, což ale nikoho, kdo má děti, nemůže překvapit.

Miminku by se nebránili

Když to hokejový útočník se svými dětmi tak dobře zvládá, nabízí se otázka, zda se svou ženou neplánují ještě další přírůstek do rodiny.

„Miminku bychom se nebránili, ale nemohu říct, že ho plánujeme. Necháváme to hodně na přírodě a necháváme to plynout,“ svěřila se Životu v Česku bývalá sportovkyně.

Zdroj: Instagram, Život v Česku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články