Lucie Šafářová to schytala za špatné nošení miminka. Na fotce jej má příliš nízko

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lucie Safarova
Zdroj: Profimedia

Lucie Šafářová se společně s manželem Tomášem Plekancem a dvěma dětmi vydala na dovolenou. Zatímco ona si povzdechla, že již chápe spojení „jedno dítě, žádné dítě“, fanynky ji upozornily na nevhodně zvolené nosítko.

Manželé začali nyní více cestovat, protože už jim to věk dětí dovoluje. Naposledy spolu byli na svatbě v Itálii, kam je pozvala nevěsta Gabriela Duchová.

Přerostla manželovi přes hlavu

Bývalá tenistka všechny překvapila příspěvkem na instagramu ze zmíněné svatby, kde odhalila svou postavu čtyři měsíce po porodu.

„Úžasná svatba! Doufám, že vaše cesta životem bude šťastná a zábavná stejně tak, jako je tento den,“ napsala k příspěvku, kde si fanoušci kromě postavy všimli i toho, že tenistka přerůstá manželovi přes hlavu.

Ale není to ve smyslu, že by se chovala nějak nevhodně, ale opravdu přerostla manžela! Samozřejmě tomu napomohly boty na podpatku, ale fanouškům prostě neunikne vůbec nic.

Během dalších cest po Itálii Lucie zvolila pohodlné boty bez podpatku. Problém s výškou byl tedy vyřešen, ale objevil se jiný. Nevhodné nosítko.

Takhle nenosit

Pod příspěvkem, který manželé sdíleli na svých instagramech, se rozjela debata ohledně správného ergonomického nošení.

Nošení miminek v šátcích či nosítkách se v poslední době stalo velmi moderní a maminky zjistily, že je pohodlné mít volné ruce. Bohužel ne všechny umí dítě do nosítka správně umístit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Plekanec (@tomasplekanec)

„Takhle prosím nenosit, je to špatně. Miminko máte moc nízko a padá vám přes bederák. Dejte ho výš, ať mu můžete dát pusu na čelíčko. Na dalších fotkách nemáte ani záda do C a nohy do M. Opravte si to,“ napsala jedna ze sledujících.

Další poukázala na to, že nosítko není vůbec vhodně zvolené.

Většina sledujících však nevhodně zvolené nosítko a špatné umístění dítěte v něm neřešila. Lidé se rozplývali nad tím, jak to manželům sluší. Mnozí psali, že z nich je láska poznat na každé fotce a že jsou opravdu krásná rodinka.

Je vidět, že Lucie a Tomáš zažívají velmi krásné a zamilované období a nenechají si ho ničím pokazit. Ale ani my si neodpustíme poznámku, že příště by to nošení šlo opravdu zvládnout lépe.

Zdroje: Instagram Lucie Šafářové, Instagram Tomáše Plekance, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články