Lucie Šafářová popsala malého Olivera jako dítě za odměnu. Leontýnka je prý větší čertice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Safarova
Zdroj: Nextfoto

Bývalá tenistka Lucie Šafářová je dvojnásobnou maminkou. Konec její kariéry tak rozhodně neznamená, že už se nemá čím pochlubit. Příspěvky o sportování posledních několik měsíců vystřídaly na jejích sociálních sítích fotografie s dětmi. Malý Oliver roste jako z vody a prozatím je to podle hrdé maminky velké sluníčko. Trochu se ale obává, jak to bude, až chlapec povyroste.


V prosinci roku 2019 se Lucii narodila dcera Leontýnka. V květnu loňského roku pak přišel na svět syn Oliver. Obě děti má Šafářová se svým manželem Tomášem Plekancem. Mezi dětmi je rozdíl tří let věku a Šafářová vnímá to, že každé z nich je v něčem jiné.

Podle jejích slov je Leontýnka trochu divočejší dítě a Oliver je zase miminko za odměnu. Lucie ale ví moc dobře, že časem se může všechno změnit. Na svém instagramu se pochlubila fotkou s nejmladším členem rodiny a popsala lidem, jak moc pro ni její děti znamenají.

Po druhém porodu šla kila dolů těžce

Po narození Leontýnky se bývalé profesionální sportovkyni celkem bez problémů podařilo dostat na původní váhu. Brzy po porodu začala s tréninkem a necítila se změnou své postavy nijak omezená. Po narození Olivera to ale bylo trochu jiné.

„Už jsem delší dobu na svojí váze, musím říct, že po druhém dítěti to bylo trochu těžší než po prvním. Ale zvládla jsem to, bylo trochu více cvičení, ale myslím, že zdravým životním stylem žijeme jako rodina, tak to nebyl zas takový problém,“ citoval loni v říjnu server Aha! Luciina slova.

Dnes už se cítí skvěle, se svým tělem nemá žádné problémy a naplno se věnuje svým dětem. Ty s sebou bere i do společnosti, ačkoli Oliver zatím ještě velké události obvykle prospí.

Láska, která nejde vyjádřit slovy

Na své sociální síti se Lucie svěřila s tím, že každé její dítě je úplně jiné. „Oliverek je zatím velký pohodář a miminko za odměnu. Leontýnka je větší čertice, ale kdo ví, jak to bude za pár let,“ zamyslela se.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Safarova (@lucie.safarova)

Dodala, že má ale obě děti ráda stejně a lásku k nim nedovede ani popsat slovy. „Ono se to s těmi dětmi pořád mění. Jen ta láska k nim je pořád stejná a slova na to ji vyjádřit vlastně nejsou,“ uvedla. Za svůj popisek snímku se dočkala milých komentářů od fanoušků.

Ti z velké části přitakávají, že Lucii velmi dobře rozumí. Někteří pak podotýkají, že Oliver je velmi rozkošné miminko. „Celý táta,“ myslí si uživatelka katkabulis. A není v tom sama. Komentáře o tom, že je Oliver věrnou kopií Tomáše Plekance, by člověk na jedné ruce rozhodně nespočítal.

Zdroj: Instagram, Aha!, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články