Lucie Šafářová otevřeně promluvila o Vánocích a o tom, jak to bude se syny Lucie Vondráčkové

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie safarova
Zdroj: Profimedia

Tenistka Lucie Šafářová se sice připravuje na Vánoce, letos je ale budou trávit bez synů hokejisty Tomáše Plekance. Nakonec si ale také svátky užijí, protože je budou trávit se svými rodinami.

Lucie Šafářová tvoří rodinu společně s Tomášem a také jejich společnou dcerou Leontýnkou. Synové Plekance letos zůstávají doma, protože je měli na Vánoce loňský rok, a tentokrát tedy budou slavit u své maminky. Lucie Vondráčková tak na Vánoce nebude sama, protože se zatím ani neví, jestli s ní bude její partner Petr Vojnar. 

U Šafářů se dodržují vánoční tradice

„Loni jsme měli kluky my, letos je má druhá Lucie,“ potvrdila pro super.cz tenistka. „Budeme u mé rodiny v Brně. Bude s námi i Tomášova maminka. Těším se, že si zazpíváme koledy, dodržujeme vánoční tradice,“ uvedla.

Vondráčková tak bude Vánoce trávit se svými dětmi, pravděpodobně s ní totiž nebude její nový partner Petr Vojnar. Jejich vztah je velmi zvláštní, často se nevidí a není ani jasné, jestli to mezi sebou mají tak vážné, jak prezentují na veřejnosti. 

Svého Tomáše chce Lucie Šafářová potěšit nějakým zážitkem, protože prý není na materiální dárky. „Není materiální člověk, dopřáváme si spíš zážitky, že někam letíme na víkend nebo jdeme na pěkný koncert,“ přiznala Lucie, jak to mají s vánočními dárky.

Vondráčková bude na Vánoce bez partnera

A co Lucie Vondráčková? Ta si na Vánoce pozve své rodiče. „Myslím si, že letos pozvu moje rodiče k nám. Jsem připravená na to, že je pohostím. Bude to hodně práce, tak mi držte palce,“ přiznala zpěvačka. Na otázku, jestli bude s Petrem, ale nechce odpovídat.

„My se vždy dohodneme, ale letos budeme s klukama spolu, a za to jsem moc ráda. Co bude dál, se uvidí, nějak se to vyvrbí,“ odpověděla na dotaz Blesku. Petr Vojnar se ke společně stráveným svátkům také vyjádřil. „Vím, že jsem nedávno říkal, že jsme se o tom ještě nebavili a na tom se pořád nic nezměnilo. Oba máme dost práce, myslím, že se to rozhodne ze dne na den.”

Vondráčková je s letošním rokem velmi spokojená. „Myslím, že tenhle rok byl pro mě neskutečně krásný, ať se to týká zpěvu nebo herectví. Užila jsem si ho a nic mi neschází. Dala jsem dohromady desku, natočila v angličtině film s Terezou Hirsch a hlavně jsou tady moji dva nádherní kluci, kteří jsou zdraví. Nemám o co víc bojovat.”

Lucie Šafářová si tak Vánoce užije s rodinou, i když nebudou kompletní. Vánoce budou veselé také pro zpěvačku, i když je pravděpodobně bude trávit jen s dětmi a rodinou a partner se jich nezúčastní. Vánoce jsou však hlavně pro děti a ty si svátky užijí s oběma rodiči. 

Zdroj: super.cz, Blesk 

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články