Lucie Polišenská o manželovi nemluví. Rodinu by ale chtěla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie polisenska
Zdroj: Profimedia

Šestatřicetiletá Lucie Polišenská, která se proslavila v poslední době především díky seriálům Slunečná a ZOO, si své soukromí střeží a jen málokdy se svěří s něčím osobnějším. Řada lidí měla za to, že je Lucie stále sama, ale ona má ve skutečnosti manžela.

Tuto informaci tak trochu nechtěně vyzradil před časem Honza Dědek ve své talk show, do které přijala Lucie pozvání. To, že je herečka vdaná, mnoho lidí zaskočilo, nemysleli si totiž, že se dá taková věc tajit.

Na druhou stranu by ale vlastně bylo divné, kdyby tak sympatická žena nikoho neměla. I přes svou plnoštíhlou postavu je totiž Polišenská velmi oblíbenou herečkou, která o sobě ráda říká, že právě díky svým tělesným proporcím si získává u lidí sympatie.

Stydí se za něj?

Ačkoli Polišenská nejprve nechtěla o svém muži mluvit, nakonec přiznala, že skutečně existuje někdo, kdo v jejím životě tvoří druhou polovinu. Nic víc ale říci nechtěla. Kdo je jejím záhadným partnerem, tak zůstává ve hvězdách.

Je sice pravda, že své osobní prostředí si Lucie hodně střeží, což je pochopitelné, na druhou stranu ale není přece ostuda mít milujícího muže. Někteří lidé tak nechápou, jaký důvod by k zatajování muže mohla Polišenská mít.

Párkrát se už dokonce objevili rýpalové, podle kterých se herečka možná za svého chotě stydí. Jak ale píše web Naše hvězdy, možná jednou přijde čas, kdy se s ním konečně pochlubí a všem vyrazí dech tím, jaký je to fešák a sympaťák.

Proč bych se měla stydět?

Lucie Polišenská se jen tak něčeho nezalekne, že by ji tak ovládal stud, to se říci nedá. Jak sama přiznává, v minulosti měla několikrát problémy s tím, že lidé například odsuzovali její postavu, ona se toho ale nikdy nezalekla. Příkladem je i její studium na DAMU.

„To víte, že mi spousta lidí říkala, abych tam nechodila, protože jsem tlustá a že takové holky tam nechtějí. Mně to bylo jedno, milovala jsem divadlo a chtěla jsem to zkusit. Navíc když jsem věděla, jaké skvělé herečky byly Stella Zázvorková, Helena Růžičková, přišlo mi to v pohodě,“ svěřila se pro Aha!.

Zda se jednou pochlubí s mužem, není jisté, že by chtěla děti, to ale už kdysi prozradila. „Určitě chci mít rodinu. Divadlo miluju, ale člověk se mu nemůže kompletně oddat a žít jenom pro něj. Má mít rodinu za sebou, prarodiče a rodiče, ale i tu před sebou. A nechci to dlouho odkládat,“ řekla zhruba před rokem.

Zdroj: iDNES, Naše hvězdy, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články