Lucie Neumannová po expartnerovi nesmutní. Nápadníky si může vybírat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Katerina Neumannova a dcera Lucie
Zdroj: Profimedia

Její vztah s modelem Oliverem Průchou neskončil dobře. Dcera Kateřiny Neumannové ale nesmutní. Vzhledem k tomu, že je Lucie pohledná mladá slečna, sama určitě dlouho nezůstane. A z rozchodu si dnes už dělá jenom legraci.

Zamilovala se do něj, když jí na tréninku přinesl vodu. On tehdy netušil, o koho se jedná. Nakonec jejich láska netrvala moc dlouho. Vztah se rozpadl asi po roce. O Oliverovi je ale slyšet i nadále, stal se totiž jedním z účastníků reality show Love Island.

Našel si Luciinu kopii?

Oliver se rozhodně v soutěži zapsal lidem do povědomí. Jen během několika dní se mu podařilo zlomit srdce další účastnici Petře, připomíná Expres. V současné době tvoří pár s kráskou Adrianou.

Pro mnoho lidí je tento vztah velkou ironií. Adriana je totiž vzezřením velmi podobná právě Lucii Neumannové. Tu ale celá situace rozhodně netrápí.

Když zjistila, že šel její bývalý přítel hledat lásku do televizní show, vysmála se mu. A i nadále si z něj na sociálních sítích dělá legraci. „Mám dojet pozdravit svého ex?“ ptá se například se smíchem ve videu na sociální síti TikTok.

O obdivovatele nemá nouzi

Lucie vyrostla do krásné slečny. Na sociální síti sdílí nejen své sportovní úspěchy, ale přidá sem tam také nějakou tu osobnější fotku. A její fanoušci jsou nadšení. Pochvaly se na Lucku hrnou od mužů i žen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucka Neumannová (@lucie.neumannova)

„Nevěřím, že tohle je ta holčička, co tenkrát běžela na ZO v cíli za maminkou,“ píše například uživatel Martin. „Bezkonkurenčně nádherná,“ doplňuje Kolumb.

Je jasné, že po Průchovi už Lucie nesmutní. O nápadníky nejspíš nemá nouzi a může si z nich vybírat. Do nového vztahu ale podle všeho zatím nijak nespěchá. Jak se nakonec situace vyvine, to se teprve uvidí.

Zdroj: Instagram, Blesk, Expres, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články