Lucie Křížková si udělala radost. Kadeřník jí razantně změnil vizáž

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Krizkova Lucie
Zdroj: Nextfoto

Miss České republiky a také oblíbená moderátorka Lucie Křížková to nemá v poslední době příliš jednoduché. Její manžel je ve vězení a ona je doma na všechno sama. Přesto si ale dokáže udělat tolik potřebný čas pro sebe. Nedávno byla například u kadeřnice a výsledkem se pochlubila na svém instagramu.


Lucie Křížková, rozená Váchová, je velmi sympatická a krásná žena. Bohužel ani jí se nevyhýbají těžké rány osudu, se kterými se ale statečně pere.

Manžela má už rok ve vězení

V roce 2021 byl její manžel, závodní jachtař David Křížek, odsouzen ke třem a půl letům vězení za účast na vytunelování Metropolitního spořitelního družstva.

Aby toho nebylo málo, před několika měsíci Vrchní soud v Praze známému sportovci trest prodloužil na pět let.

Lucie se však nevzdává a na svého muže věrně čeká. Motivací jsou jí přirozeně také jejich dvě děti, desetiletý David a šestiletá Lola.

Místo brunetky zrzka

Miss České republiky roku 2003 se ale snaží myslet i na sebe. Nedávno se svým sledujícím pochlubila fotografií z kadeřnického salónu, kam si přišla pro zcela nový „look“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Křížková (Váchová) (@lucie_krizkova)

Svou typickou kaštanovou barvu vyměnila za krásnou ohnivou zrz. Její sledující byli z této proměny nadšeni a v komentářích nešetřili pochvalami.

Nový účes jí velmi sluší

Ozvaly se dokonce i slavné dámy a Lucčiny kolegyně. „Pecka,“ myslí si herečka Veronika Khek Kubařová. „Krásná,“ napsala moderátorka Iveta Lutovská.

Jak pak ale vyšlo najevo v Lucčiných instagramových stories, výrazná zrzavá nebyla finální podobou účesu. Podle další přidané fotky si nechala tuto barvu ještě prosvětlit. Výsledkem je tak mix blond, zrzavé a hnědé, který vypadá opravdu velice hezky.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články