Lucie Křížková má doma malou gymnastku. Po manželově návratu z vězení už není na výchovu dětí sama

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lucie Krizkova
Zdroj: Nextfoto

Jachtař David Křížek byl před několika dny propuštěn z vězení a opět se tak shledal se svou manželkou Lucií a dvěma dětmi. O Davida a Lolu se dlouhé měsíce musela Lucie postarat sama, očividně to ale zvládla na jedničku. Především na svou dcerku má důvod být hrdá, jak prozradila na sociální síti.

V rodině Křížkových je sport jednou z velkých zálib. Oba Davidové se věnují jachtaření, Lola je zase po mamince gymnastkou. A očividně se jí velmi daří.

Malá sportovkyně

„Jsem vám tady v tom záplavu emocí ve dnech minulých neukázala naši malou sportovkyni,“ napsala Křížková na svém instagramu.

Nikdo ze sledujících jí samozřejmě nic nevyčítá, je jasné, že momentálně řeší především manželův návrat domů.

„První závody byly hlavně o tom překonat nervozitu a vystoupit před tolika rozhodčími a tolika diváky. Jen nevím, jak ty závodní víkendy obou dětí skloubit,“ svěřila se maminka dvou nadaných dětí.

Sama se udržuje v kondici

Podle serveru Aha! si při vzpomínkách na dětství vybaví Lucie Křížková především tělocvičnu. Gymnastice se věnovala už jako opravdu malá dívka.

„Jaká je má hlavní vzpomínka na dětství? To je snad jasné. Gymnastika a gymnastika,“ svěřila se před osmi lety sportovkyně Miss ČR 2003. A i v současné době se udržuje Křížková v kondici.

Po návratu manžela domů doufá, že starost o děti bude zase o něco jednodušší. Její sledující na sociální síti tomu věří a rodinu velmi podporují.

„Už jste na to všechno zase dva, tak to půjde,“ vzkázala Lucce uživatelka Pavla.

Zdroj: Instagram, Blesk, Aha!, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články