Lucie Kotlárová chce zápasit s Vémolou. Žije z dávek, i proto chce porodit ještě jedno dítě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia

Lucie Kotlárová si říká princezna Droběna. Jedna z hlavních tváří Red Face 3 se nedávno pokusila vyzvat na zápas samotného Karlose Vémolu. To ale není jediná kontroverze, kterou se v poslední době 262 kilogramů vážící žena proslavila. Zápasnice žije z dávek a prohlásila, že by to chtělo ještě jednoho potomka, aby brala peněz víc.

Kotlárová se nejprve pokusila vyzvat na zápas amatérského zápasníka Karlose Bendu.

„Karlos Benda už dlouho ponižoval naši rodinu, a pokud si myslí, že mu to bude beztrestně procházet, tak se šeredně plete. Možná jsem lehce tlustší, ale pořád jsem ohromně silná a mám obrovské zkušenosti, které se nezapřou. Hodně si na něj věřím!“ uvedla. Benda nicméně její výzvu nepřijal.

Chce zápasit s Vémolou

Kotlárová je jednou z hlavních hvězd show Red Face, kterou mohou fanoušci znát také pod pojmem fackovaná. Pouze u tohoto stylu „zápasení“ nicméně nechce zůstat.

„Vémola má nějaké zkušenosti, kterými se mi může trochu rovnat. A já věřím tomu, že ho se svou vahou převálcuju. Cikáni v Písku mě nebyli schopni povalit na zem, a to byli jinačí střelci. Vémola mě na zem také nedostane,“ věří si zápasnice.

Chce to ještě jedno dítě

Kotlárová si s tím, co řekne, příliš nedělá starosti. Její silácké řeči o tom, jak porazí Vémolu, mnoho lidí možná překvapily, není to ale nic proti tomu, jak mluví o svých příjmech.

„Já jsem dříve pracovala. Nosila jsem sudy s pivem v motorestu, lidi nechápali, jak jsem silná, jenže pak nám tam postavili dálnici a teď jsem kvůli tomu na dávkách… Platí mě ale dobře, akorát musím ještě to jedno dítě porodit, abych měla sedmdesát tisíc,“ citoval ji server Top Fight.

V současné době si zápasnice poměrně slušně vydělává právě v Red Face. Během zápasů si totiž mohou lidé přijít na dobré peníze a Lucie se rozhodně nebojí toho, že by měla prohrávat.

Zdroj: Aplausin, Top Fight, Out Sport

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články