Lucie Borhyová své děti veřejně neukazuje. Nedávno ale udělala výjimku, když popřála synovi k narozeninám

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lucie Borhyova
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER CNC / David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Moderátorka Lucie Borhyová je velmi slavnou osobností, jejíž tvář můžete vídat v novinách, na internetu či v televizi. Koho však zaručeně neuvidíte, jsou její děti. Moderátorka vysvětlila, proč tomu tak je, a přiznala, že s narůstajícím věkem dětí je její strach větší.

Moderátorka nedávno překvapila na svém instagramu, kde zveřejnila fotky syna Lucase z rodinného alba.

Rozhodnutí nechává na dětech

„Přesně dnes je tomuhle mému malému miminku 15 let. Miluju Tě, chlapečku můj, nejvíc na světě. A pamatuj: Když o tom dokážeš snít, dokážeš to i uskutečnit. Ať se Ti v životě vyplní všechny Tvé sny… budu stát vždy při Tobě,“ napsala moderátorka dojemné přání synovi k narozeninám.

Jednalo se o velmi výjimečnou situaci, protože fotky dětí jinak vůbec nesdílí. Když už se na fotkách děti objeví, jsou vyfocené tak, aby jim nebylo vidět do obličeje.

„Chráním jejich soukromí a neukazuji je. Ať se jednou samy rozhodnou, jestli chtějí být vidět,“ vysvětlila v Superchatu serveru Super.

Před rokem však Borhyová přiznala, že dcera se možná brzy odtajní sama, protože by se ráda stala součástí dívčí skupiny Lollipopz.

„Podpořím své děti ve všem, hlavně ať dělají to, co je baví,“ uvedla pro zmíněný server k plánům dcery.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Z dcery by ráda měla kamarádku

V pořadu Na kaffečko přiznala Miluši Bittnerové, že se její život s příchodem dětí velmi změnil.

„Než jsem měla děti, neměla jsem strach o sebe. Teď se člověk bojí také o sebe, třeba když jede v autě nebo na delší cestu bez dětí. Máš takové ty černé myšlenky, co všechno by se mohlo stát,“ přiznala.

Ve stejném pořadu se pak sympatická moderátorka rozpovídala o tom, jak se připravuje na pubertu dcery, která je prý povahově stejná jako maminka.

„Bude to těžké, ona má svoji hlavu, je jako já. Také mi maminka radila a já si poradit nenechala,“ uvedla Lucie a naznačila, že to bude s dcerou těžší.

Zároveň moderátorka vyslovila přání, že by chtěla mít s Lindou stejný vztah, jako má ona s maminkou. Aby se jí dcera svěřovala a měla ji za kamarádku.

Svatba není na pořadu dne

Moderátorka minulý rok překvapila sdělením, že si dovede představit třetí dítě. Zatím to však na třetího potomka nevypadá, ale o svatbě už má Lucie své tajné představy.

Nebylo by se čemu divit, s partnerem Michalem Smečkou je od roku 2017. Její partner se zatím k žádosti neodhodlal, i tak se ale moderátorka v létě zmínila o své vysněné svatbě.

„Vždycky se mi líbila představa svatby v zahraničí. Taková ta romantická. Jít na pláži bosa, mít rozevláté šaty, vítr ve vlasech… Na druhou stranu bych tam nemohla pozvat úplně všechny nejbližší. Přece jen máme v rodině i starší lidi, a to by už třeba nemohli letět letadlem. Takže by ty svatby musely být asi dvě! Jedna tady, a jedna jen pro nás s partnerem,“ svěřila deníku Blesk.

Zároveň ale dodala, že u ní veselka zatím není na pořadu dne.

Zdroje: Instagram, Super, Blesk, Lifee, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články