Lucie Borhyová sdílela zamilované fotky z 1. máje. Odhalila i kousek obličeje svého pana tajemného

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lucie Borhyova
Zdroj: Nextfoto

Patří mezi naše nejoblíbenější moderátorské tváře. Svým úsměvem a profesionalitou si získala mnoho fanoušků, kteří sledují i její soukromý život. A tak s Lucií prožívají její lásky, rozchody, narození dětí… A právě kvůli tomu se Lucie rozhodla, že svou novou lásku veřejnosti představit nechce. Není se čemu divit! Prožívat rozchod a ještě o něm číst ve všech novinách, to si nepřejeme nikdo. Teď ale Lucie udělala malou výjimku a svou lásku částečně ukázala.

Od rozchodu s Michalem Hrdličkou, se kterým má dceru Lindu, nepřiznala oficiálně žádný vztah. Ale že je pár let šťastně zadaná s mladším partnerem, to se všeobecně ví.

Veřejné tajemství

Ačkoliv se snažila svůj vztah ututlat, přeci jen je mediálně známou osobností a je vidět. Takže něco málo o jejím vztahu víme.

Jejím vyvoleným je manažer Michal Smečka, kterému je 33 let. Je tedy o deset let mladší než Lucie. Té by ale málokdo její věk hádal a věk je jenom číslo.

Jak jsme již zmínili, Lucie předchozí vztahy prožívala poměrně dost veřejně. Zejména ten poslední s Michalem Hrdličkou probíhal doslova na televizních obrazovkách.

Michal a Lucie se zde vídali a diváci mohli sledovat, jak to mezi moderátorkou hlavních zpráv a moderátorem sportovních novin jiskří. Stejně tak poté mohli sledovat křečovité profesionální úsměvy po jejich rozchodu.

Zcela pochopitelně se tedy Lucie rozhodla, že současný vztah nechce prožívat ani na obrazovce, ani na sociálních sítích.

Jednu výjimku udělala minulý rok, kdy ukázala fotku své lásky. Jen asi jinak, než by si to fanoušci představovali. Oba jsou totiž na fotce maskovaní pod respirátory.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Nyní udělala další výjimku a ukázala fotku svého partnera na zamilované fotce z prvního máje. Poprvé bez maskování.

První máj, ukázání lásky čas

Kdy jindy se pochlubit se svou láskou, než na 1. máj? Kdo nesdílel líbací fotku pod rozkvetlým stromem, tak jako by ani nebyl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Své zamilované fotky sdílela i Lucie, a dokonce poodhalila kousek obličeje svého partnera. Opravdu ale jen kousek, aby své fanoušky nechala i dále v napětí.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články